סיור וירטואלי בבית של תדיראן

ב: פיתוח אפליקציות, פיתוח אפליקציות Web

האתר אשר הוקם ע"י צוות סלאש עבור החברה "תדיראן", מקנה חווית משתמש 360° אינטראקטיבית בלעדית ומהנה ביותר, תוך כדי מעבר בין חדרים שונים של חדרי תצוגה אמיתיים אשר הוקמו על-ידי חברת "תדיראן" לכבוד טכנולוגיית טיהור האויר החדשה "תדיראן AIROW3" - טכנולוגיה חדשנית לטיהור החדר מחיידקים.

באמצעות מצלמת 360°, לקחנו תמונות מקיפות של כל חדר וחדר בבית. לאחר מכן נעזרנו בעורך גרפי מיוחד לשם ליטוש התמונות ושיפורן, על מנת להתאים את הצבעים בצורה נכונה, להוריד חלקים מיותרים, ועוד. ואז בעזרת התמונות הפנורמיות המלוטשות בנינו את האפליקציה שמאפשרת להתסובב בחלל בצורת ניווט של 360°. כחלק מתהליך הפיתוח, על החלל עצמו הוספנו מספר רכיבים - סגירת התקרה כך שהיא תראה חלקה ואחידה, תמונות על הקירות, סרטוני וידאו במסגרות התמונות, כפתורי פעולה שונים, וגרפיקה של חיידקים המסתובבים בחלל הבית, על מנת להמחיש את זיהום האוויר הטבעי שקיים בחלל הבית.

המעבר בין החדרים מלווה בשמע המסביר על המזגן, על יכולותיו ובהצגת סרטונים המוקרנים מהטלוויזיות, הבאים להעביר את החוויה למשתמש הצופה. בכל חדר ניתן לראות חיידקים הנעים באופן חופשי המדמים איך נראית הסביבה של כל אדם בביתו תחת מיקרוסקופ. בעת לחיצה על כפתור הפעלה של מזגן תדיראן – החיידקים נעלמים וניתן לראות סרטון הסברה על אופן פעולת המזגן ועל יעילותו. בנוסף, ניתן להשתמש בצג הכפתורים על מנת לעבור בין החדרים, לשלוח טופס "צור קשר" ולעבור לאתר של חברת "תדיראן" על מנת לקבל פרטים נוספים על המזגן העילי החדש.

ניתן לראות את האפליקציה בקישור הזה.

 

המחשה לאפליקציה: