פיתוח אפליקציית אתגרים ותרומות - Just Donate

ב: פיתוח אפליקציות, פיתוח אפליקציות Web, פיתוח אפליקציות Realtime, תוכן גולשים

Just Donate הינה אפליקציה אליה נרשמים גולשים, והם מציבים לעצמם אתגרים עליהם הם "מתערבים" עם חבריהם. במידה ונכשל הגולש באתגר - הוא יתרום לעמותה לבחירתו. במידה והצליח - חבריו יתרמו.

האפליקציה הינה אפליקציית Web מותאמת למכשירי מובייל, והיא מכילה מגוון רחב של עמודים בנוסף לעמודי האתגר - עמוד ראשי הסוכם נתוני שימוש באפליקציה ושימוש המשתמש באפליקציה, עמודי הסבר, עמודי עמותות החברות באפליקציה, עמודי עסקים המציעים הטבות לתורמים, קופונים, חיפושים, חלוקה לקטגוריות, וכו' - כשהכל ניתן לעריכה במערכת ניהול ייעודית שנבנתה לצד האפליקציה.

בעמודי האתגר, בוחר הגולש תחום, אתגר, תאריך יעד, סכום אותו יתרום אם יכשל ועמותה אליה יתרם הכסף. לאחר מכן הוא מזמין את חבריו להצטרף לאתגר שלו, ולהצהיר גם הם על סכום תרומה. בעמוד האתגר ניתן לראות את החברים, את התרומות, את מצב האתגר, החברים יכולים להתכתב בצ'ט פרטי ולשתף את האתגר ברשתות החברתיות השונות. כל פעולה באתגר תשלח ליוצר האתגר ולחברי האתגר נוטיפיקציה.

מערכת ניהול ייעודית שהוקמה לצד האפליקציה, מאפשרת לערוך את מגוון התוכן באפליקציה ולקבל חיווי על השימוש באפליקציה - משתמשים, אתגרים, תרומות, שימוש בקופונים, וכו'.

 

מסך האפליקציה הראשי

 

מסך קטגוריות האתגרים

 

מסך פתיחת אתגר חדש

 

מסך האתגר

 

מסך שליחת חיזוקים באתגר

 

מערכת ניהול האפליקציה - מסך ראשי

 

מערכת ניהול האפליקציה - עריכת כתבות