אפליקציית מחולל וידאו Frisky Fingers

ב: פיתוח אפליקציות, פיתוח אפליקציות Web, מחוללי וידאו

האפליקציה Frisky Fingers אותה עיצבנו ופיתחנו עבור פלייטיקה, מאפשרת לשחקן לייצר לעצמו וידאו פרסונלי עם עוד שני חברים בסגנון ג'יב ג'אב.

בתהליך שעובר הגולש, הוא נדרש תחילה לבחור תמונה של עצמו או של חבר. באמצעות אלגוריתם של זיהוי פנים, האפליקציה ממקמת עבור הגולש את התמונה כך שהפנים מופיעות במיקום הנכון בתוך עיגול שבלוני. לאחר מכן המשתמש יכול להזיז, להגדיל ולסובב את התמונה, כדי לדייק את מיקום הפנים שלו, וכשסיים - להתקדם הלאה לשלב הבא - בחירה של עוד 2 תמונות של חבריו (או לדלג על שלב זה, במידה והוא מעוניין להשתמש בתמונה אחת בלבד). לאחר מכן יכול לבחור המשתמש אילו פנים יופיעו על איזו אצבע. ולסיום יכול המשתמש להכניס את כתובת המייל שלו כדי לקבל את הסרטון למייל.

לאחר המתנה של מספר שניות, יקבל המשתמש וידאו פרסונלי בו מופיעים הוא ועוד שני חבריו. את הוידאו הוא יכול להוריד למכשיר או למחשב, ולשתף ברשתות חברתיות שונות - פייסבוק, טוויטר, מייל וכו'.

המערכת, שמבצעת פעולה יחסית כבדה של רינדור סרטונים אישיים על השרתים, הוכנה לתרחישי קיצון של התמודדות עם אלפי גולשים הנכנסים בו זמנית ומבקשים לייצר לעצמם סרטון, בצורה כזו שאף אחד מהם לא ימתין יותר מ-30 שניות לסרטון שלו - גם במצבים של עומסים כבדים מאד.

 

וידאו לדוגמא שנוצר באפליקציה

 

העמוד הראשי

 

מיקום הפנים לאחר העלאת תמונה

 

התאמת פנים לאצבע

 

הכנסת כתובת מייל לפני קבלת הסרטון

 

הסרטון מוכן!

 

שיתוף הסרטון