פיתוח פעילויות "מגלגלים וזוכים" של החברה המרכזית

ב: פיתוח אפליקציות, פיתוח אפליקציות Web, הגרלות, החברה המרכזית

פעילויות "פותחים את השנה עם מתנה" ו"מגלגלים וזוכים", פותחה ע"י סלאש עבור "החברה המרכזית למשקאות קלים", המייצרת ומשווקת מגוון מוצרים, כגון מותגי קוקה-קולה, בירות קרלסברג וטובורג, טרה, מולר, משק צוריאל, ועוד. מדי שנה עלתה פעילות חדשה כזו, בין השנים 2016-2018.

 

הפעילויות מתבססת על שיתוף פעולה עם "שופרסל אונליין" - גולשים אשר רוכשים באתר הקניות של שופרסל סל מוצרים המכיל ממוצרי "החברה המרכזית למשקאות קלים", מקבלים קישור לאתר בו הם יכולים לקבל נקודות בהתאם לסכום הרכישה שלהם.

בפעילות "פותחים את השנה עם מתנה", כל גולש יכול לצבור נקודות במהלך הקניות השונות, ובעת שירצה - להמיר את הנקודות שצבר במגוון פרסים: מיני מקרר, תיק גב, כרטיסים להצגות ולסרטים, ארוחות בוקר, קופונים למוצרים, וכו'.

בפעילות "מגלגלים וזוכים", יכולים להגריל לעצמם הגולשים קופון על כל קנייה. בנוסף, הם יכולים לשחק במשחק הפאזל - מדי רכישה בשופרסל Online מתגלה עבורם חלק נוסף בפאזל, והם צריכים לנחש כמה שיותר מהר מהי המדינה המסתתרת מאחורי אותו פאזל. תשובה נכונה עשויה לזכותם בפרס הגדול - חופשה חלומית באותו יעד שהסתתר מתחת לחלקי הפאזל.

 

לשם ניהול הפעילות נבנתה מערכת ניהול, המאפשרת לעדכן את הפרסים במערכת, לרבות המלאי והשווי שלהם בנקודות, ולקבל מידע אודות שימוש הגולשים באתר - מהו הניקוד שצבר כל אחד מהגולשים ואילו מתנות הוא מימש באתר.

 

פעילות "פותחים את השנה עם מתנה" - העמוד הראשי של האתר

 

פעילות "פותחים את השנה עם מתנה" - תהליך צבירת הנקודות

 

פעילות "פותחים את השנה עם מתנה" - עמוד המתנות

 

פעילות "פותחים את השנה עם מתנה" - פופאפ מימוש נקודות

 

פעילות "פותחים את השנה עם מתנה" - פופאפ מימוש הטבה

 

פעילות "מגלגלים וזוכים" - עמוד ראשי

 

פעילות "מגלגלים וזוכים" - שליפת קופון

 

פעילות "מגלגלים וזוכים" - עמוד חידת הפאזל

 

פעילות "מגלגלים וזוכים" - העמוד הראשי במובייל

 

פעילות "מגלגלים וזוכים" במובייל

 

פעילות "פותחים את השנה עם מתנה" - מערכת הניהול

 

פעילות "פותחים את השנה עם מתנה" - מערכת הניהול

 

פעילות "מגלגלים וזוכים" - מערכת הניהול