אפליקציית מפת ברכות - חגיגות 10 שנים לסלוטומניה

ב: פיתוח אפליקציות, פיתוח אפליקציות Web, תוכן גולשים, אפליקציית מפות

לכבוד חגיגות 10 שנים למשחק סלוטומניה, אותה פיתחה ומתפעלת Playtika, פנו אלינו Playtika בבקשה לעמוד באתגר לא פשוט - הקמה מלאה של אפליקציית Web לדפדפני דסקטופ ומובייל - כולל אפיון, הפקת וידאו, עיצוב, פיתוח, תמיכה וניהול שרתים. האפליקציה צריכה להצליח להתמודד עם עומסים גבוהים מאד של עשרות אלפי משתתפים בו זמנית. היא צריכה להיות מאובטחת. חובה כל הזמן לדאוג שהיא תרוץ בצורה חלקה גם על מכשירים ודפדפנים ישנים מאד. היא צריכה להיות אינטואיטיבית וברורה לכל סוגי המשתמשים. וכמובן, האפליקציה צריכה להראות נהדר ולתפקד מצויין. כשאת כל זה נתבקשנו להקים בצורה מלאה בזמנים מאד קצרים.

לקחנו על עצמנו את האתגר הלא פשוט הזה. התחלנו באפיון ובביצוע תכנון ארכיטקטורה מדויק לכל המנגנונים השונים שיהיו פעילים באפליקציה. צוות של ארבעה מתכנתים, מעצב ואנימטור עבדו כל הזמן במקביל ובתיאום מלא על מנת להצליח להקים הכל בזמן מהיר. לאחר סיום הפיתוח קיימנו סבבי בדיקות ותיקונים, יעילים ומהירים, על מנת להבטיח תפקוד חלק של האפליקציה - גם בזמני עומסים.

ובסופו של דבר - הצלחנו לעמוד במשימה בהצלחה :)

 

אפליקציית המפה מציגה לגולש את מפת העולם בצורה מאויירת. הגולש יכול לנעוץ את המיקום שלו על גבי המפה - ולשתף ברכה לכבוד העשור החדש עם שאר השחקנים.

כמו כן, ניתן לנווט על פני המפה ולראות ברכות של גולשים אחרים. ניתן לבצע חיפוש למיקום מסויים בעולם, מתוך מאגר של 2 מיליון ערים מסביב לעולם.

האפליקציה התמודדה בהצלחה עם עשרות אלפי גולשים שנכנסו אליה בו זמנית, ותוך פחות מיום - המפה כבר היתה מלאה בברכות עד אפס מקום!

 

מפת העולם, והברכות הנעוצות עליה

 

המפה לאחר יממה - כשהיא כבר מלאה בברכות לחלוטין

 

מסך הוספת ברכה

 

מסך הוספת ברכה בהצלחה

 

תצוגת ברכות הגולשים