עיצוב ופיתוח האתר "הצלחתי - למידה אחרת"

ב: בניית אתרים, בלוגים

הצלחתי - למידה אחרת הוא אתר מרתק ומועיל שנוצר עבור מזי ג'ורנו, אשת חינוך מובילה ויועצת פדגוגית מוכשרת. האתר מתמקד באספקת כלים ללמידה יעילה ומעניינת עבור ילדים, ומספק מגוון רחב של חומרים ושיטות להצלחה בלימודים ולהתמודדות עם קשיים בלמידה. בעזרת התכנים המגוונים הכלולים באתר, מזי מעניקה לגולשים את הכלים הנדרשים לשיפור הביצועים הפדגוגיים ולפתרון בעיות למידה.

את האתר אפיין, עיצב ופיתח הצוות של "סלאש פיתוח אפליקציות", והוא מכיל מידע, מאמרים, טיפים, חומרי למידה להורדה ולהדפסה, מערך קורסים בתשלום ודרכי יצירת קשר. עבור תפעול שוטף של האתר ועדכון תכנים, הקמנו מערכת ניהול ייעודית, בה ניתן לעדכן תוכן בעמודי האתר השונים, להוסיף עמודים חדשים, ולהעלות קבצי למידה אותם יכולים הגולשים להוריד ולהדפיס.

האתר מכיל מאמרים מקיפים שמתעסקים בנושאים שונים בתחום החינוך והלמידה. מזי משתפת את ניסיונה הרב בעבודה עם ילדים ותלמידים, ומציעה רעיונות, טיפים ושיטות מועילות לקידום הלמידה ולהתמודדות עם אתגרים שונים. המאמרים מספקים מידע מקצועי, מרתק ופרקטי המתבסס על בסיס המקור הרחב של ניסיונה המקצועי של מזי.

בנוסף, באתר ניתן למצוא חומרי למידה שונים הניתנים להורדה ולהדפסה. כל קובץ מכיל גישה מעשית וידע ייחודי בנושאים כמו שיפור קריאה, כתיבה יצירתית, בניית הבסיס למיומנויות מתמודדות ועוזרות ועוד. כל החומרים מותאמים לשימוש ביתי וניתן להשתמש בהם ככלי עזר בלמידה ביתית ובשיעורי הבית.

באתר זמינים גם מגוון קורסים בתשלום, המתמקדים בתחומים שונים של הלמידה ופיתוח המיומנויות האישיות. הקורסים מועברים באופן מקצועי על ידי מזי ומשלבים שיטות חינוכיות מתקדמות. בהשתתפות בקורסים אלו, המשתתפים מקבלים ידע חדש וכלים יישומיים להצלחה בלמידה, ומקבלים הוראות ומדריכים אישיים ממזי.