עבור החברה המרכזית לייצור משקאות קלים, המייצרת ומשווקת בין השאר את המותגים "פאנטה" ו"ספרייט", פיתחנו אפליקציות Web של פעילויות נושאות פרסים, הנועדו לקדם את אותם המותגים. להלן פירוט על חלק מאותן אפליקציות שפיתחנו:

 

מגרדים וזוכים

 

פעילות משותפת של פאנטה וספרייט, מציעה לצרכנים לרכוש את המוצרים המשתתפים במבצע, ולשמור את פקקי הבקבוקים. מתחת לכל פקק מוטבע קוד חד ערכי, המאפשר לצרכן להקליד אותו באתר. המערכת מבצעת וידוא מול מאגר הקודים הקיים, ואם הקוד אכן קיים במערכת וטרם בוצע בו שימוש - הצרכן מקבל כרטיס גירוד וירטואלי. מתחת לכרטיסי הגירוד עשויים להסתתר פרסים שונים - מזרי פרחים ועד טיסה לאירופה. גולש שמתחת לכרטיס הגירוד שלו הסתתר פרס, יכול למלא את פרטיו על מנת לזכות באותו פרס.

מערכת הלוגיקה שפיתחנו שעומדת מאוחרי האפליקציה, הינה מערכת מתוחכמת המקצה לגולשים פרסים בצורה של הגרלה, תוך שמירה על הקצאות פרסים מוגדרות מדי יום, על מנת למנוע מצב של חריגה בחלוקת אותם פרסים. בנוסף, לרשות הלקוח, משרד הפרסום שמפעיל את הפעילות והמפקח על ההגרלה, עמדה מערכת ניהול ייעודית המאפשרת לקבל מידע אודות המשתתפים והזוכים, לרבות ביצוע סינונים וייצוא המידע לקבצי Excel.

 

פאנטה תות 360

 

כמו בפעילות "מגרדים וזוכים", גם בפעילות פאנטה תות נדרשים הצרכנים לרכוש את המוצרים המשתתפים במבצע. על מנת לאמת את הרכישה באתר הפעילות, יש להקליד את הקוד המופיע מתחת לפקק. המערכת תבצע וידוא שהקוד הזה אכן קיים במאגר, ושלא נעשה בו שימוש.

לאחר הקלדת קוד מוצלח, עובר הגולש ל"עולם המתנות של פאנטה" - תצוגת 360 של עולם מאוייר, בו יכול לבחור הגולש את אחת מהמתנות המאויירות בעולם זה. לחיצה על מתנה תציג לגולש - האם מסתתר במתנה זו פרס, ואם כן - מהו אותו פרס. כמו בפעליות "מגרדים וזוכים", גם כאן פיתחנו מנגנון חלוקת פרסים, אשר מצד אחד מאפשר הגרלה אקראית, ומצד שני שומר על כך שלא יחולקו יותר פרסים מהמכסה היומית שהוגדרה לכל פרס.

גם בפעילות זו עמדה לרשות הלקוח, משרד הפרסום שמפעיל את הפעילות והמפקח על ההגרלה, מערכת ניהול ייעודית המאפשרת לקבל מידע אודות המשתתפים והזוכים, לרבות ביצוע סינונים וייצוא המידע לקבצי Excel.

 

ספרייט טארגט זירו

 

בפעילות "ספרייט טארגט זירו", עונים הגולשים על שאלות טריויה שונות, המורכבות מטקסטים, תמונות, גיפים ווידאו. הגולשים שיצברו את מירב הנקודות בזמן המהיר ביותר, יהיו הגולשים הזוכים.

מערכת ניהול שהוקמה לצורך תפעול הפעילות, שימשה את הלקוח ואת משרד הפרסום, לשם קבלת מידע על משתתפים וזוכים, וכן ניהול השאלות שהופיעו באפליקציה.

 

פאנטה ופיצה האט

 

הפעילות הושקה בתוך אפליקציית ההזמנות של "פיצה האט". משתמש אשר הזמין פיצה בתוספת בקבוק פאנטה, יכל להשתתף בפעילות "גלגל המזל" - לסובב גלגל של פרסים, ולקבל את הפרס עליו הגלגל עצר (תוספת לפיצה, לחם שום, מקלות גבינה, וכו'). כשכל הפרסים חולקו לפי הקצאות מוגדרות מראש.

 

פעילות "מדרגים וזוכים" של ספרייט ופאנטה - עמוד גירוד כרטיס הזכייה

 

פעילות "מגרדים וזוכים" של פאנטה וספרייט - עמוד הקלדת הקוד

 

עולם המתנות של פאנטה, עם אפשרות ניווט 360 מעלות

 

עמוד הכנסת פרטים וקוד בפעילות פאנטה תות

 

עמוד הזכייה בפרס בפעילות פאנטה תות

 

פעילות פאנטה תות במובייל

 

שאלון פעילות "ספרייט טארגט זירו"

 

עמוד התוצאה בפעילות "ספרייט טארגט זירו"

 

פעילות ספרייט ופאנטה בערבית, במובייל

 

פעילות ספרייט ופאנטה בערבית, בדסקטופ

 

פעילות פאנטה תות בערבית, במובייל

 

פעילות פאנטה תות בערבית, בדסקטופ

 

פעילות פאנטה ופיצה האט - גלגל המזל

 

פעילות פאנטה ופיצה האט - עמוד הזכייה

 

מערכת ניהול פעילות ספרייט ופאנטה

 

מערכת ניהול פעילות ספרייט ופאנטה - עריכת הפרסים