המיזם "לושי" הינו מערכת לתפעול שליחויות - כל סוגי המשלוחים - ברחבי הארץ, מדלת לדלת. את המיזם אנחנו אפיינו, עיצבנו ופיתחנו.

המיזם כולל:

  • אתר אינטרנט להזמנת משלוחים חכמה - הלקוח מכניס את פרטי המשלוח הבסיסיים ומקבל מיד מחיר. הוא יכול לבחור במשלוח רגיל או מהיר, משלוח עם אופנוע עם רכב, ואף יכול להוסיף נקודות עצירה למשלוח שלו.
  • צ'טבוט למענה מהיר ואוטומטי לשליחים ולקוחות, המשלב אינטיליגנציה מלאכותית (AI) ומבצע אינטגרציה אמיתית למערכת ונותן ללקוח מענה אמיתי לשאלות שלו, הנוגע למידע של המשלוחים שהוא הזמין.
  • אפליקציה לשליחים - השליחים יכולים להרשם כנותני שירות דרך האפליקציה, לקבל התראות על משלוחים חדשים, לקחת משלוחים זמינים ולבצע אותם, לתקשר עם מזמין המשלוח, לשלוח חשבונית בסוף כל חודש ולקבל תשלום, ועוד.
  • מערכת תפעול - המערכת נועדה לשימוש העסק, לתת לו בקרה שוטפת על השליחים והמשלוחים, לתקשר עם שליחים ולקוחות, ולקבוע הגדרות תפעוליות שונות כמו מחירים, התראות, ספקים ועוד. בנוסף, כוללת המערכת עוד המון פיצ'רים על מנת שהיא תוכל לעבוד באופן שוטף בצורה שהיא כמעט עצמאית - אישורי שליחים חדשים, תשלום אוטומטי לשליחים בלחיצת כפתור, מנגנוני דירוג והשהיות לשליחים, מנגוני חסימות לניצול של המערכת, יצירת קשר בצ'ט ובאי-מייל, ביצוע פעולות שונות כמו שליחת התראות למקבל מסויים של שליחים לפי חיתוכים שונים, קביעת מחירים, שינוי מחירים באופן גורף לפי חיתוכים מסויימים, עדכון מידע שנעשה בו שימוש באפליקציה, וכו'.

 

 

ביצוע הזמנה באתר

 

הזמנת משלוח חדש

 

עמוד המשלוחים הפעילים - לשליח

 

עמוד בקשת ביצוע משלוח ע"י השליח

 

עמוד "המשלוחים שלי"

 

עמוד הפרופיל האישי של השליח

 

עמוד המשלוח

 

מערכת הניהול לתפעול האופרציה