עבור אפליקאסטר, חברה הבונה ומפעילה אפליקציות עבור רשתות שידור וחברות מדיה ברחבי העולם, בנינו מוצר משלים המתממשק למערכות הניהול של אפליקאסטר. המוצר נותן לבעלי האפליקציות, לקוחותיה של אפליקאסטר, את היכולת להטמיע בקלות מגוון שאלונים וסקרים שונים באפליקציה שלהם. המוצר מאפשר להטמיע באפליקציות שאלוני טריוויה, סקרים, הצבעות, וכו', תוך האפשרות לערוך תוכן ועיצוב של כל שאלון - כשעיקר השימוש באותם שאלונים היה בזמן שידור תוכנית הטלוויזיה של אותו גוף שידור, בצורה המסונכרנת לשידור ולמתרחש על המסך.

אותו מוצר - "Ultimate Question" - מוטמע במערכות הניהול אותם אפליקאסטר מספקת ללקוחותיה, ומאפשר ללקוחות החברה להקים ולערוך פעילויות שונות בעיצובים שונים. הלקוח יכול לבחור עיצוב בתבנית מתוך מגוון תבניות אפשריות לבחירה - גריד, רשימה, סליידר, בתוך עיגול, קרוסלה, וכו'. כשלכל תבנית כזו ניתן להגדיר תוכן ועיצוב בצורת ממשק פשוט ונוח. כל תבנית יכולה לשמש למגוון אפשרויות שונות - טריוויה, סקר, שאלת חיזוי, הצבעות, קבלת חיווי על הצבעות שאר הגולשים, ועוד.

מוצר נוסף שהוקם הינו ה-Stitcher - המאפשר לקחת מספר שאלונים שהוקמו, ולאחד אותם לידי שאלון אחד ארוך בין מספר שלבים, עם אפשרות של הרשמה בסיום השאלון. גם עבור ה-Stitcher הוקם ממשק נוח וידידותי, עם יכולות גרירה וסידור של השאלות, הסתרה והצגה של תוכן, וכו'.

פיתוח המוצרים נעשתה תוך התממשקות למגוון כלים שונים - פייסבוק, גוגל, Mixpanel, Morpheus, Google Analytics, ועוד.

 

 

שאלון בעיצוב "גריד"

 

שאלון נוסף בעיצוב "גריד"

 

ממשק עריכת שאלה מסוג "גריד"

 

שאלה מסוג "רשימה"

 

שאלה מסוג "שאלה עגולה"

 

ממשק עריכה לשאלה מסוג "שאלה עגולה"

 

עמוד פתיחה של שאלון ה-Stitcher

 

עמוד הרשמה בסיום שאלון ה-Stitcher

 

ממשק עריכה לשאלון Stitcher

 

סליידר על וידאו

 

 

ממשק בחירת מצלמה

 

קרוסלה על וידאו