פיתוח אפליקציה ZoZa Tree לפייסבוק ולמובייל

ב: פיתוח אפליקציות, פיתוח אפליקציות Web, הגרלות, התממשקות לרשתות חברתיות

ZoZa Tree, אפליקציית פייסבוק ואפליקציית סלולר אותה פיתח הצוות של סלאש, הינה אפליקציית סטארט-אפ אשר מתגמלת גולשים בפרסים שונים עבור צפייה בסרטוני פרסומת.

מהות האפליקציה היא הצעת פלטפורמה למפרסמים, באפליקציה אליה הגולשים נכנסים על מנת לצפות בפרסומות, כשהדבר נעשה בדרך הבאה: גולש שנכנס לאפליקציה יכול לבחור אחד מ-750 עלים שנמצאים על עץ הכסף. מתחת לכל עלה ייתכן וקיים פרס - ולאחר שצופה הגולש בסרטון פרסומת קצר, הוא עלול לזכות בפרס שנמצא מתחת לעלה. הפרסים המסתתרים מתחת לעלים הם סמארטפונים, ציוד נלווה לסמארטפונים, טאבלטים, מצלמות, מחשבים ניידים, ציוד מקיף למחשב, ועוד.

בנוסף לליבת הפעילות, ישנן פעילויות נוספות ומנגנוני זכייה נוספים לשם הגברת הויראליות של האפליקציה ולשם טירגוט נכון של הפרסים והסרטונים, הקיימים הן בממשק המשתמש והן במערכת הניהול - משחק דו קרב כנגד חבר, סרטוני פרס של מפרסמים, פילוח דמוגרפי של סרטונים ופרסים, ועוד.

מערכת הניהול של האפליקציה הינה מערכת מקיפה ועשירה, המאפשרת למפעילי האפליקציה לקבוע מהם הסרטים שיוצגו באפליקציה, באילו פרסים ניתן לזכות, מה יהיה הפילוח הדמוגרפי של כל סרט, מהו סכום הכסף שנצבר בקופה, ועוד. כמו כן, המערכת מאפשרת קבלת חיווי סטטיסטי של שימוש באפליקציה - כמויות של גולשים רשומים, צפיות בסרטים, פילוח בצורת גרפים של גילאי המשתמשים, פעולות שבוצעו באפליקציה כמו LIKE ו-SHARE, הכנסות מהאפליקציה, וכו'.