לתוכניות השונות של הזכיינית "רשת" (המירוץ למיליון, משחקי השף, The Voice, Got Talent, הישרדות, X Factor, ועוד) פיתחנו מגוון משחקוני טריוויה שונים.

בין השאר, פיתחנו שאלות טריוויה על העולם לתוכנית "המירוץ למיליון", שאלות בנושא תזונה לתוכנית "משחקי השף", שאלות הנוגעות לתרחישי הפרק הבא לתוכניות "הישרדות", "X Factor", "המירוץ למיליון", ועוד. כמו כן, פיתחנו משחקוני טריוויה דו-מסכיים רבים, המציגים בזמן אמת באפליקציה את השאלות עליהן עונים המועמדים בתוכנית, ומאפשרות לצופה בבית לענות על אותן השאלות ביחד עם המועמדים על המסך.

להלן דוגמאות לחלק מאפליקציות הטריוויה אותן פיתחנו עבור "רשת":

 

אפליקציית "הצצה לפרק הבא" של המירוץ למיליון ונותני החסות "ריבוק".

 

אפליקציית "הצצה לפרק הבא" של המירוץ למיליון ונותני החסות "רקסונה".

 

אפליקציית "הצצה לפרק הבא" של הישרדות

 

אפליקציית "הצצה לפרק הבא" של הישרדות.

 

בפעילויות הטריוויה לתוכניות השונות "הצצה לפרק הבא", רואים הגולשים מדי שבוע קטע וידאו שישודר בפרק הבא, ועונים על 3 שאלות הנוגעים לאותו וידאו. לאחר מענה על כל שאלה יכול הגולש לראות גרף המציג את התפלגות התשובות לאותה שאלה ע"י שאר הגולשים.

 

טריוויה "סינימיניס" לתוכנית Got Talent.

 

"משחקי האש" של התוכנית "משחקי השף" - משחקון במהלכו צריך השחקן להתאים את סוג המזון ללהבת הכיריים הנכונה.

 

אפליקציית "השף התזונתי" לתוכנית "משחקי השף" של רשת.

עם כניסת הגולש לאפליקציה, מוצגים שלושה קלושים פתוחים עם מנות שונות. על הגולש לזהות איזו מבין המנות היא המנה הבריאה. במידה וענה בהצלחה, מקבל הגולש שאלה נוספת, כשהפעם במקום שלושה קלושים - מוצגים לו שישה.
למשחק הגבלת זמן כוללת של 10 שניות, שלאחריהם הגולש נפסל ויכול להתחיל את המשחק מחדש. גולש שהצליח לענות על שתי השאלות, ממלא טופס עם פרטיו האישיים, ונכנס לתחרות בה הגולש שענה על השאלות בזמן הקצר ביותר, זוכה בפרס מאת נותני החסות לאפליקציה - תנובה.

 

במהלך העונה הראשונה של "משחקי השף", העלתה זכיינית התכנית רשת אפליקציית טריוויה לאתר שלה, אשר נועדה לבחון את הידע של כלל הגולשים ומעריצי התכנית. צוות סלאש פיתח את האפליקציה, המכילה שלוש שאלות רנדומליות אשר אופן המענה עליהן הוא בשיטת המשחק הידוע "איש תלוי". 
מתחת לכל שאלה מופיעים קווים המייצגים את מספר התווים שבתשובה, כשבכל תשובה כבר מופיעה אות אחת. בתחתית הממשק נמצאים מקשי אותיות האל"ף בי"ת, כשלחיצה על אחד המקשים מציגה את האות שנלחצה על מקומה בתשובה במקרה של לחיצה נכונה. במקרה של טעות, נרשמת לגולש פסילה.

 

"רגע אקזוטי מסביב לעולם" - אפליקציית טריוויה מאתגרת בה המשתמשים אמורים לזהות את מיקומם של תמונות המוצגות בפניהם, לכל שאלה יש ארבע תשובות וזמן מוגדר לענות על השאלה. על כל שאלה המשתמש יכול לצבור נקודות במידה וענה נכונה, או לחילופין להחסיר נקודות במידה וענה תשובה שגויה. ניתן לשחק במשחק ללא הגבלה ולצבור ניקוד בהתאם.

הזוכה שצובר את מירב הנקודות זוכה בחופשה חלומית בחו"ל.

 

המשחק "המירוץ לחו"ל" הינו אפליקציה דו מסכית, אליה יכולים הגולשים להכנס בזמן התוכנית, ולענות בה על שאלות הנוגעות למתרחש במהלך התוכנית עצמה. השאלות המוצגות באפליקציה עצמה, כמו גם מסכי ההמתנה בין השאלות השונות, משוגרות ע"י מפעיל האפליקציה באמצעות מערכת ניהול ייעודית, ובעצם משדרות לכל גולשי האפליקציה את השאלה המתאימה או את המסך המתאים בזמן אמת.

 

משחק "משאבת הכסף", מאפשר לגולשים הנכנסים בין התוכניות לענות על שאלות טריוויה שונות ולצבור נקודות. ולגולשים הנכנסים בזמן התוכנית עצמה - לענות על אותן שאלות ממש, באותו הרגע ממש, עליהן עונים מתמודדי התוכנית על המסך. באמצעות מערכת ניהול ייעודית ותזמונים מדוייקים, יכל מפעיל המשחק להזניק את השאלה המתאימה ברגע שהיא שודרה על המסך, וכך בעצם לתת לגולש את חווית ה-Second Screen - אינטרקציה ישירה עם התוכנית באמצעות האפליקציה.

 

במהלך התוכנית "הטוב מכולם", הפעילה הזכיינית "רשת" אפליקציה דו-מסכית אותה פיתחנו, המאפשרת לצופה בבית לענות על השאלות ביחד עם המועמדים על המסך. השאלה שעולה על המסך עולה באותו הרגע גם באפליקציה, וברגע שענה המועמד על השאלה - נחסמת באפליקציה האפשרות לענות עליה, ובמקום מסך השאלה רואה הגולש סטטיסטיקה של פילוח דמוגרפי למענה על השאלה. אותם נתונים דמוגרפיים שודרו בזמן אמת והוצגו על המסך, תוך כדי שידור התוכנית.