במשחק "אל תפילו את המיליון" יכולים המשתמשים לשחק בזמן שידור התוכנית - ובעצם לענות און-ליין ובזמן אמת על אותן שאלות שמופיעות במסך ועליהן עונים המתמודדים בתוכנית, באותו הזמן וביחד איתם. בנוסף, יכולים המשתמשים לעשות משחקי טריוויה גם מחוץ לשעות שידור התוכנית, ובעצם לענות על שאלות מתוך מאגר רחב של שאלות.

המשחק מתבצע באופן הבא - בתחילה, מקבל המשתמש סכום של חצי מיליון ש"ח וירטואליים. כאשר הוא עונה על שאלה, הוא צריך לחלק את הכסף בין התשובות האפשריות. רק תשובה אחת הינה תשובה נכונה, ובתום הזמן המשתמש יאבד את הכסף שהוא שם על התשובות הלא נכונות, וישמור את הכסף ששם על התשובה הנכונה. כך שעליו לנסות ולשים כמה שיותר כסף על התשובה שהוא סבור כי היא הנכונה. כך עונה השחקן על השאלות, אחת אחרי השנייה, כאשר המטרה שלו היא לשמור על כמה שיותר כסף עד ובסיום השאלה האחרונה - וזה בעצם יהיה הניקוד אותו הוא צבר באותו משחקון.

במשחק שלא בזמן שידור התוכנית, יש 8 שאלות בכל משחקון, והשאלות מופיעות מתוך מאגר רחב של שאלות.

במשחק שבזמן שידור התוכנית, השאלות שיופיעו הן בדיוק אותן השאלות עליהן עונים המתמודדים, והם עונים על כל שאלה ביחד עם המתמודדים בתוכנית בצורה סימולטנית. כשהמטרה של כל שחקן היא להשאר עם כמה שיותר כסף עד סוף התוכנית.

בנוסף לפיתוח המשחק, פיתחנו לשחקנים גם מנגנון הרשמה ועמוד של סטטיסטיקות בו כל משתמש יכול לראות מידע על משחקיו השונים. לרשות הלקוח עמדה מערכת ניהול שפיתחנו לטובת המשחק, בה ניתן להגדיר את השאלות של המשחקונים השונים, לקלוט רשימת שאלות מקובץ אקסל, לנהל את התוכניות השונות ואת השאלות שמוצגות במהלך תוכנית בזמן אמת, לקבל מידע על המשתמשים הרשומים ומשחקיהם השונים, ולקבל מידע סטטיסטי על השחקנים בדשבורד מיוחד.

 

מסך האפליקציה הראשי

 

מסך השאלה

 

מסך הרשמה

 

האפליקציה בדסקטופ

 

מערכת הניהול ללקוח