פיתוח מערכת פעילויות S.O.

ב: מערכות מידע, החברה המרכזית

"מערכת פעילויות SO" אותה הקמנו עבור החברה המרכזית לייצור משקאות קלים בע"מ (קוקה קולה ישראל), נועדה לתת מענה למקדמי המכירות של החברה בנקודות השיווק הקמעונאי השונות ברחבי הארץ. 

 

האופרציה נועדה לשרת מספר סוגי משתמשים -

1. מקדמי מכירות - אשר נמצאים בקשר עם הלקוח בנקודת המכירה. הם יכולים ליצור פעילויות מסוגים שונים בנקודות המכירה בשטח - באמצעות מבצעים, שילוט, פוסטרים, גלויות ועוד. וזאת באמצעות ממשק פשוט ונוח המאפשר להם הקמת פעילות במינימום מאמץ - יצירת פעילות חדשה באמצעות טופס גרפי, או יצירת פעילות חדשה מתוך קטלוג מוכן של פעילויות. כמו כן יכול כל משתמש לצפות בהתקדמות היעדים שלו ברמה החודשית וברמה השנתית.

2. מנהלים - המנהלים יכולים לצפות בפעולות העובדים שלהם (מקדמי המכירות), לאשר, לדחות ולערוך פעילויות שיצרו, ולקבל מידע אודות הישגי העובדים ועמידה ביעדים. כמו כן, יכולים המנהלים לערוך את מידע המערכת הנוגע לזירה שלהם - ניהול משתמשים, עדכוני קטגוריה, סוגי פעילות, רשימת לקוחות, רשימת ספקים, קטגוריות, אלמנטים, מוצרים, יעדים, וכו'. בנוסף, לכל מנהל מסך בקרה בו הוא יכול לקבל דו"חות סטטיסטיים בחיתוכים שונים הרלוונטיים אליו, לזירה בה הוא פועל, ולעובדים אותם הוא מנהל.

3. אדמין - תפקידו של מנהל המערכת הוא לשלוט בכל התשתית של המערכת. הוא יכול לערוך את כל הקטגוריות השונות, לערוך פרטי משתמשים ולהוסיף משתמשים חדשים, ויש לו בעצם שליטה מלאה על כל התוכן הקיים במערכת אשר משמש את מקדמי המכירות והמנהלים, ברמה האדמיניסטרטיבית.

 

המערכת משמשת באופן יומיומי מאות מעובדי החברה בתחום השיווק וההפצה, עומדת בתקני אבטחת מידע מחמירים, פועלת על שרתי החברה הפנימיים תוך התממשקות למשתמשי הארגון המוגדרים בסביבת הארגון, נתמכת במגוון מכשירים ודפדפנים, מכילה בתוכה מודולים מתקדמים והצלבות מידע מורכבות, והינה בעלת יכולות מולודריות גמישות המאפשרות שינויים תדירים ברמת ההתנהגות והתוכן.

 

 

מסך התחברות

 

דשבורד המערכת

 

מסך הפעילויות שלי

 

מסך הקמת פעילות

 

קטלוג פעילויות

 

מסך בקרה אישי

 

מסך עריכת תשתית אלמנטים

 

מסך ניתוחים

 

המסך הראשי במובייל

 

תהליך פעילות חדשה במובייל

 

מסך בקרה במובייל