מדי שנה בין השנים 2017 ל-2021, היתה אמונה "סלאש פיתוח אפליקציות" על פיתוח אתר פעילות הקיץ של קוקה-קולה - Coca-Cola Wow Tour.

הפעילות, המיועדת לבני נוער בגילאי 16 עד 18, מאפשרת הרשמה לאתר וצבירת נקודות. בני הנוער שיצברו את מירב הנקודות, יזכו בכרטיסים לאירוע הקיץ הגדול של קוקה-קולה. בני הנוער הנבחרים שיצברו את הניקוד הגבוה ביותר, יטוסו למסע הגדול של קוקה-קולה - Wow Tour - בארה"ב או באירופה.

הפעילות כולה הינה ברוח של ערכי התנדבות ועזרה לקהילה, וכך גם המשימות השונות באתר. צבירת הנקודות באתר מתאפשרת באמצעות ביצוע משימות שונות - משימות דיגיטליות באתר (שאלונים, תיוגים ברשתות חברתיות, שיתוף עם חברים), ביצוע משימות פיזיות אישיות שונות (להפתיע את ההורים עם ארוחת בוקר, להזכיר לאנשים בים ובבריכה למרוח קרם הגנה, למיין אריזות מחזור, ועוד), וביצוע התנדבויות בארגונים שונים ברחבי הארץ.

בנוסף, מכיל האתר עמודי אינפורמציה רבים אודות הפעילות, אשר מכילים מידע, תמונות ווידאו.

לשם תפעול הפעילות, בנינו מערכת ניהול משוכללת ומלאה במאפיינים שונים. המערכת שימשה גופים רבים - את הלקוח, את שירות הצרכנים, את משרדי הפרסום שניהלו את הפעילויות, את מנהלי התוכן שהיו אחראיים לאשר ולפסול משימות, את המלהקים שהיו אמונים על בחירת הנבחרת מדי שנה, ואת הרוח הטובה שאחראיים על כל הנושא של ניהול ההתנדבויות. מערכת הניהול מאפשרת שליטה מלאה של תכני משימות האתר ועל תכנים נוספים באתר, וקבלת מידע מלא על פעילות הגולשים באתר. ניתן לבצע במערכת פעולות כמו אישורים ודחיות של משימות, סינונים, ייצוא מידע מלא על המשימות כולל מדיה ולפי חיתוכים דינמיים, קבלת דוח"ות יומיים, מידע סטטיסטי בצורת גרפים וכו'.

 

פעילות 2019 - עמוד ראשי

 

פעילות 2017 - עמוד המשימות

 

פעילות 2018 - עמוד המשימות הראשי

 

פעילות 2019 - עמוד המשימות האישיות

 

הרשמה לאתר ב-2021

 

פעילות 2017 - חיווי חלוקת הכרטיסים

 

פעילות 2017 - הרשמה

 

פעילות 2019 - משימה אישית

 

פעילות 2019 - משימת התנדבות

 

פעילות 2018 - משימת שאלון

 

פעילות 2018 - משימת הזמנת חברים

 

פעילות 2018 - משימות התיוג

 

פעילות 2018 - עמוד המסע

 

פעילות 2019 - עמוד האיזור האישי

 

עמוד Roadtrip בפעילות 2021

 

 

פעילות 2019 - עמוד הפסטיבל

 

מערכת הניהול

 

מערכת הניהול - עריכת תכנים

 

מערכת הניהול - דוח"ות יומיים