בדומה לאפליקציות השכרה כמו Bird ו-Wind, ואפליקציות של שימוש לפי דקה כמו Gett - כך גם אפליקציית UCharge מאפשרת למשתמש לבצע השכרה של מטען נייד, מתוך מכונות המפוזרות ברחבי הארץ, ולשלם על השכרת המטען הנשלף מתוך המכונה, לפי דקת שימוש. האפליקציה אופיינה, עוצבה, פותחה ומתוחזקת על ידנו ב"סלאש פיתוח אפליקציות".

עם הורדת האפליקציה, מתבקש המשתמש לבצע התחברות ויצירת פרופיל אישי - באמצעות חשבון הפייסבוק שלו, חשבון הגוגל שלו, חשבון האפל שלו או באמצעות זיהוי הטלפון שלו מול קוד אימות שנשלח אליו ב-SMS.

לאחר התחברות, יכול המשתמש לרכוש חבילה מתוך היצע החבילות באפליקציה, או לחלופין רק להכניס פרטי אשראי על מנת שתהיה אפשרות לחייב אותו לפי דקת שימוש בפועל. כמו כן, יכול המשתמש לערוך את פרטיו האישיים ולבחור את שפת התצוגה - אנגלית או עברית.

בעמוד האפליקציה הראשי רואה המשתמש מפה ועליה מוצגות המכונות השונות המפוזרות ברחבי הארץ. לכל מכונה ניתן לקבל פרטים - היכן היא ממוקמת, תמונה של המכונה, פרטי יצירת קשר עם מתפעל המכונה, שעות פתיחה, האם המכונה כרגע פתוחה והם יש בה כרגע מטענים ניידים זמינים לשימוש.

המשתמש שמגיע למקום יכול לסרוק באמצעות האפליקציה את קוד ה-QR שנמצא על גבי המכונה, הזיהוי מתבצע והמכונה שולפת עבור המשתמש מטען נייד לתחילת שימוש. החיוב על השימוש באותו מטען מתבצע לפי כמות הדקות - מרגע תחילת ההשכרה ועד רגע ההחזרה, לאותה המכונה ממנה נשלף המטען או למכונה אחרת של החברה.

לשם תפעול שוטף של האופרציה, הוקמה עבור הלקוח מערכת שליטה ייעודית, המאפשרת לו להוסיף מכונות למלאי, להוסיף סוללות, לערוך את פרטי המכונות, לערוך פרטי חבילות, לערוך את השאלות והתשובות המופיעות באתר, ולקבל חיווי על המשתמשים הרשומים, ההשכרות שבוצעו, הטראנזאקציות שבוצעו, ועוד. כמו כן ניתן לבצע חיתוכים שונים באמצעות מערכת הניהול ולהוריד את המידע לקבצי אקסל.

ניתן להוריד את האפליקציה מחנות Play Store של גוגל או מחנות App Store של אפל.

 

עמוד התחברות

 

עמוד ראשי - מפה

 

תפריט

 

רכישת חבילה

 

עמוד מידע על מכונה

 

תחילת השכרה - סריקת קוד QR על גבי המכונה

 

השכרה פעילה

 

סיום השכרה עם החזרת המטען למכונה

 

האפליקציה בעברית - עמוד עדכון פרטי תשלום

 

האפליקציה בעברית - עמוד צור קשר

 

מערכת הניהול

 

מערכת הניהול - עריכת פרטי מכונה

 

מערכת הניהול - עריכת הגדרות כלליות