בעונות של האח הגדול ששודרו ברשת 13, בעצם החל מ-2019 ועד היום, הקמנו עבור רשת 13 מנגנון הצבעות למועמדי התוכנית.

הצופה בבית, באמצעות השימוש באפליקציה, יכול היה להצביע למועמד האהוב עליו בתוכנית ובכך להציל אותו מהדחה.

במסגרת הפיתוח, הקמנו סביבה בה ניתן לייצר עמודי הצבעה שונים - בתבנית קבועה אך עם תוכן ועיצוב מתחלף. כמו כן, ניתן לערוך את "סקין" ההצבעה כדי לשנות צבעוניות ותמונות בעמוד. לשם כך הוקמה מערכת הניהול, כך שהלקוח יכול לעדכן את נראות ותוכן עמודי ההצבעה השונים, וגם כמובן לקבל חיווי בזמן אמת על ההצבעות השונות למועמדים בכל תוכנית. בנוסף, הקמנו את כל מנגנון קליטת ההצבעות, עיבוד המידע ואספקת הדו"חות.

מנגנון קליטת ההצבעות אותו הקמנו היה מנגנון מאובטח וסקלאבילי, שנכתב באופן סופר יעיל ומשוכלל, לשם הצלחה של התמודדות עם עשרות ואף מאות אלפי הצבעות בו זמנית ולהחזיר בזמן אמת ובמהירות שיא את הנתונים. המערכת נבדקה היטב במגוון כלים של בדיקות ביצועים, לשם הבטחה שבזמן אמת ותוך שידור התוכנית - המנגנון ימשיך לתפקד כשורה והמערכת עדיין תהיה זמינה להצבעות הגולשים ולקבלת דו"חות עבור הלקוח.

בנוסף, גולש שרצה להצביע למועמד נדרש להתחבר לפרופיל הפייסבוק או הגוגל שלו, או להרשם באמצעות קבלת קוד לנייד שלו, ולא יכל להצביע יותר מפעם אחת באותו פרופיל. וזאת כדי למנוע מצבים של זיופים והצבעות כפולות.

כמו כן, הכילו עמודי ההצבעה רכיבים שונים אותם הטמענו - אנאליטיקות, קאפצ'ה, באנרים של גוגל, מעברונים, כתבות של טאבולה, ועוד.

 

עמוד ההצבעה בעונה ששודרה בתחילת 2021

 

עמוד ההצבעה בדסקטופ

 

עמוד ההתחברות טרם ההצבעה - עונת ה-VIP ב-2019

 

עמוד התחברות טרם הצבעה בעונה של 2020

 

אימות התחברות באמצעות SMS

 

עמוד ההצבעה

 

הצבעה למועמד/ת

 

מערכת הניהול

 

ממשק עריכת עמוד ההצבעה