תיק עבודות - פעילויות לפייסבוק ולסלולר עבור HOT

הקמת אתר וורדפרס - מגזין HOT המכיל בלוג כתבות אודות סדרות המקור והרכש של HOT.
אפיון, עיצוב ופיתוח אפליקציית Native ל-iOS ול-Android - אפליקציית ילדים בה ניתן לצפות בקטעי וידאו שונים, לפי קטגוריות.
אפליקציה להורדה מה-App Store ומ-Google Play, בה מייצר המשתמש סרטון אישי בו הוא מופיע בפתיח הסדרה "זגורי אימפריה".
אפליקציה המחוללת וידאו אישי עבור כל גולש, עם תמונות מחשבון הפייסבוק שלו - ומציגה לו את תוצאות הניסוי שלו, עם אפשרות לשתף את הניסוי לחברים בפייסבוק, במייל ובוואטסאפ.
HOT Connect הינו אתר המציג מידע על סדרות המקור של HOT, אשר נשאב בצורה אוטומטית וחכמה מרשתות חברתיות שונות - פייסבוק, טוויטר, אינסטגרם ויוטיוב.
באפליקציה "משפחה אימפריה" מקלידים גולשים את שם משפחתם, ותוך מספר שניות הם מקבלים תמונות מוכנות להורדה של שם המשפחה שלהם מחליף את משפחת "זגורי" בלוגו של סדרת הטלויזיה "זגורי אימפריה".
במלאת 10 שנים לשירות ה-VOD של הוט, הקמנו אפליקציה בה יכולים הגולשים לבחור את הרגעים האהובים עליהם מכל סדרות ה-VOD ששודרו בכל הזמנים.
פיתוח אפליקציית פייסבוק עבור חברת הוט, המאפשרת לגולש ליצור מם ייחודי משלו מתוך מבחר הממים באפליקציה, תוך שימוש בממשק מתקדם ליצירת ממים.
מערכת משחקי טריוויה לפייסבוק שנבנתה עבור HOT, באמצעותה ניתן להעלות טריוויה בנושא מסויים בצורה פשוטה ולצרף אותה כטאב לעמוד פייסבוק.
אפליקציית גלרייה בעמוד הפייסבוק HOT V.O.D young, אליה מעלים הגולשים תמונות של ילדיהם מהמחשב או מחשבון הפייסבוק שלהם, כשהזוכים יופיעו בקליפ התוכנית "מותק של יומולדת עם שי ורועי".