פיתוח משחק משאבת הכסף

תוכנית הטלוויזיה "משאבת הכסף" של הזכיינית רשת, מהווה פורמט ייחודי ומקורי של שעשועון טלוויזיוני, במהלכו עונה ביחד זוג על סדרת שאלות טריוויה. הזוג מתחיל את המשחק עם סכום של 1,000,000 ש"ח בקופה, וככל שהם מתעכבים במענה על השאלה - הסכום הזה יורד.
 
במשחק לפייסבוק ולסלולר אותו פיתחה סלאש אינטראקטיב, בו ניתן היה לשחק במכשירי הסמארטפון דרך אפליקציית "רשת", או בעמוד הפייסבוק של "משאבת הכסף", שיחקו הגולשים ביחד עם מתמודדי השעשועון בזמן אמת - ברגע שעלתה שאלה על המסך, עלתה השאלה גם במשחק. ברגע שעלתה התשובה על המסך - עלתה התשובה גם במשחק. אם הגולש צדק בתשובתו לשאלה, הוא צבר סכום נוסף של נקודות בהתאם למהירות בה השיב על השאלה.
 
משחק טריוויה נוסף התקיים בין התוכניות - אליו יכלו גולשים להכנס בזמנים שבין שידור תוכנית אחת לאחרת, ולענות על סדרת שאלות טריוויה רנדומליות מתוך מאגר רחב של שאלות. גם במשחק הזה, הניקוד אותו צבר הגולש הוא בהתאם למהירות בה השיב על השאלה. על כל טעות שעשה הגולש - קצב השאיבה של הניקוד שלו התגבר. 

משחק בזמן שידור במובייל - מסך שאלה עם שתי תשובות נכונותמשחק בזמן שידור במובייל - מסך סיוםמשחק בזמן שידור בפייסבוק - מסך המתנה בין השאלותמשחק בזמן שידור בפייסבוק - מסך שאלהמשחק בזמן שידור בפייסבוק - מסך סיוםמשחק בין התוכניות במובייל - מסך כניסהמשחק בין התוכניות במובייל - מסך שאלהמשחק בין התוכניות בפייסבוק - מסך שאלהמערכת הניהול - מסך שליטה בשאלות בזמן השידור, בו נעשה שימוש ע"י מפעילת המשחק