פיתוח אפליקציית טריוויה בסגנון "איש תלוי" עבור העונה הראשונה של "משחקי השף" מבית "רשת". האפליקציה כללה שאלות שונות הבוחנות את הידע הכללי של הגולשים על אוכל וטעמים.
פיתוח אפליקציה ייעודית לאייפון ולאנדרואיד, בה יכולים המשתמשים לשלוח לחבריהם חידות או לנחש את החידות שקיבלו מחבריהם, לפי הגדרות שמתקבלות באפליקציה.
פיתוח אפליקציית טריוויה עבור עונה ראשונה של "משחקי השף" מבית "רשת". האפליקציה מציגה תמונות של מנות מגוונות כאשר הגולש אמור לזהות את המנה הבריאה ביותר.
מערכת משחקי טריוויה לפייסבוק שנבנתה עבור HOT, באמצעותה ניתן להעלות טריוויה בנושא מסויים בצורה פשוטה ולצרף אותה כטאב לעמוד פייסבוק.
פיתוח משחק טריוויה בזמן אמת, לפייסבוק ולמובייל, עבור תוכנית הטלוויזיה "משאבת הכסף", ופיתוח משחק טריוויה נוסף, גם הוא לפייסבוק ולמובייל, לפעילות שבין התוכניות.
משחק HTML5 לאייפון ולאייפד, המבוסס על המשחק הידוע והמוכר "Space Invaders", בו השחקן נע על ציר אופקי עם חללית, ועליו לפגוע בחלליות אויבות המתקרבות לכיוונו.
משחק הפייסבוק של הונדה, בו צריך הגולש לזהות את סוג האופנוע לפי האזנה בלבד לקול המנוע שהוא מפיק.
פיתוח משחק הקלפים לשחקן יחיד - Freecell - בפלאש.
פיתוח משחק casual לפייסבוק, שמטרתו היא להשלים טבעות באמצעות התאמת צבעים וצורות בזמן המהיר ביותר.
המשחק "הקמת עסק" הינו משחק ילדים חינוכי, שמטרתו להקנות לילדים את ערך הכסף באמצעות סימולציה של הקמת וניהול עסק של מסעדת שקשוקה.
משחק "הגלידריה" הינו משחק ילדים חינוכי שמטרתו לימוד פעולות חשבון פשוטות לצד מתן ערכים של שימוש נבון בכסף.
משחק זכרון, במהלכו צריך השחקן להתאים זוגות לפי צבעים. כשהצבעים מתחילים להיות מוסתרים, צריך השחקן לזכור אותם בסדר הנכון על מנת להצליח.