פיתוח אפליקציית צרצרפיס לשנת 2011

התחרות "צרצרפיס" הינה תחרות יוקרתית אותה מפעילים מדי שנה אגף התרבות של מפעל הפיס, ובמהלכה מחולקים פרסים בשווי כולל של מעל 15,000 ש"ח. בשנת 2011 הוחלט לנהל את התחרות בפייסבוק - וסלאש נבחרה להיות החברה שמופקדת על פיתוח האפליקציה, ועל מתן תמיכה טכנית לשאלות הגולשים בזמן תקופת הפעילות.
 
במהלך התחרות נתבקשו לכתוב הגולשים סיפור קצרצר שלא יעלה על 140 תווים, ולאסוף כמה שיותר הצבעות של שאר הגולשים. שלושת הזוכים בפרס היו אלה שקיבלו את הכמות הגבוהה ביותר של ההצבעות, בשכלול עם בחירת השופטים. זאת בנוסף לעשרות פרסים נוספים שחולקו לגולשים הפעילים ביותר.
 
לאפליקציה יכלו הגולשים להחשף הן בעמוד הפייסבוק "צריך פיס בתרבות | מפעל הפיס", והן באמצעות גלישה סלולרית בסמארטפון. האפליקציה, בנוסף למנגנון העלאת הצרצור, צפייה בגלריית הצרצורים ודירוג הצרצורים, כללה פיצ'רים נוספים לשימושו של הגולש - סטטיסטיקה אישית לקבלת חיווי על התקדמות הצרצור של גולש לעמות הצרצורים האחרים, חיווי אישי על רמת הפעילות של הגולש באפליקציה, אפשרות להוספת צרצורים למועדפים, קבלת מסרים אישיים ממנהלי התוכן של האפליקציה ומסרים אוטומטיים ממערכת הניהול של האפליקציה, ניהול מנגנון של באדג'ים המתגמלים גולשים פעילים, שיתוף, שליחה לחברים, ועוד.
 
  
 

אפליקציית "צרצרפיס" במובייל

 


אפליקציית "צרצרפיס" בפייסבוק - עמוד צרצורים ראשיעמוד הצרצוראיזור אישי