פיתוח אפליקציית מתכונים "אתגר השף"

לרגל תוכנית הבכורה של העונה הראשונה של "משחקי השף", העלתה הזכיינית רשת לאתר הבית שלה תחרות מתכונים בין כלל הגולשים. האפליקציה פותחה בשיתוף עם נותנת החסות "שופרסל", וסלאש הייתה אחראית על הפיתוח.

בתחרות היה על המתמודדים להעלות מתכונים, בהתאם לאתגר השבועי, שכלל 3-5 מוצרים שחובה להכיל אותם בתוך המתכון. המתכון הטוב ביותר לאותו אתגר, זיכה את בעליו ב-1,000 ש"ח לקניות ב"שופרסל", ובכניסה להגרלה על קניות לשנה חינם ברשת "שופרסל". עמוד האפליקציה מתחיל בתצוגה מרהיבה של מזווה נפתח, כשבתוכו מדף ראשי, ומוצרי החובה של האתגר השבועי קופצים ממדפי המקרר היישר אל המדף הראשי בתזמון מדויק.

האפליקצייה כללה ממשק מתקדם להעלאת מתכונים, בו הופיעו מראש מוצרי החובה של האתגר השבועי כשהגולש יכול להוסיף מרכיבים נוספים כרצונו. בנוסף יכול הגולש לתאר את תהליך ההכנה, לבחור את סוג המנה, להעלות תמונה של המנה, להשאיר את פרטיו ולהעלות תמונה אישית מהמחשב או דרך חשבון הפייסבוק שלו.

האפליקציה הכילה גם גלרייה של כל המתכונים שהועלו, עם אפשרות לעשות להם "לייק" ולשתף בפייסבוק. מתכונים שזכו באתגר השבועי סומנו בתגית "מתכון מנצח". לרשות גולשי האפליקציה עמד מנגנון חיפוש בגלריה - על פי סוג המנה, מנות זוכות, אתגרים וחיפוש חופשי על פי שם המתכון. עמוד "טיפים של מתמודדים" הכיל טיפים מאת משתתפי התוכנית, עם אפשרות לשיתוף או מתן "לייק".

מערכת הניהול של האפליקציה מאפשרת ללקוח להגדיר אתגרים שבועיים, כאשר כל אתגר מופיע באפליקציה בצורה אוטומטית בתאריך שנקבע לו. בנוסף, ניתן לצפות בכל מתוכני הגולשים שהועלו, לאשר אותם ובמקרה של זכייה לסמן אותו כמתכון זוכה. עמוד הטיפים של המתמודדים ניתן לעריכה גם הוא. המערכת סיפקה נתוני כניסה של גולשים, לצד גרפים וחיתוכים שונים המסייעים לבדוק את פעילות הגולשים באפליקציה.
 


עמוד כניסה לאפליקציה + גלריית המתכוניםעמוד העלאת מתכוןעמוד טיפים של מתמודדיםמערכת ניהול - תפריט ראשימערכת ניהול - טיפים של מתמודדיםמערכת ניהול - מתכוני הגולשים