פיתוח אפליקציית טיפים - המופע של רד ודביר

אפליקציית הטיפים Move With Groove , שפותחה ע"י סלאש פיתוח אפליקציות עבור רשת, הינה אפליקציה המשלבת טיפים מהגולשים ומוצגת בעמוד התוכנית "המופע של רד ודביר" באתר רשת.

 

האפליקציה מאפשרת לגולש לרשום טיפ קצר - מהו ה-Move המקורי שלו - כשהגולש שרשם את הטיפ הכי מוצלח יזכה בפרס מתנת רשת ונתוני החסות לאפליקציה, Axe.

 

אפליקציית הטיפים מאפשרת לגולש לכתוב את הטיפ שלו בקצרה, ולהשאיר פרטים אישיים - שם, דוא"ל וטלפון - כדי שניתן יהיה ליצור עימו קשר במידה ויזכה. באפליקציה עצמה ניתן לדפדף בין עמודים ולצפות בכל הטיפים שכתבו שאר הגולשים, להגיב לטיפים ולבצע להם לייק. ביצוע של לייק או תגובה יפרסמו את ביצוע הפעולה בפרופיל הפייסבוק של הגולש אשר ביצע את אותה פעולה, כך שכל חבריו יוכלו גם הם להחשף לפעילות.

 

לרשות הלקוח עמדה מערכת ניהול המאפשרת לו לצפות בכל הטיפים שכתבו כל הגולשים, לרבות פרטיהם האישיים, בנוסף לאפשרות לסנן טיפים לפי תאריכים או לפי פרטיו האישיים של הגולש. כמו כן, ניתן לראות במערכת הניהול גרף המציג את כמות הטיפים שהועלו מדי יום.


האפליקציה בעמוד התוכנית "המופע של רד ודביר" באתר רשתעמוד רשימת הטיפים במערכת הניהולגרף "כמות טיפים לפי יום" במערכת הניהול