פיתוח אפליקציות Web - המירוץ למיליון, עונה 5

לקראת העונה החמישית של תוכנית הטלוויזיה המצליחה "המירוץ למיליון", פיתחנו מספר אפליקציות אשר ליוו את התוכנית והעלו את מפלס האינטרקציה בין התוכנית לצופים.

 

"הזוג המושלם" - אפליקציית ההשקה של "המירוץ למיליון" באמצעותה המשתמש יכול למצוא את בן הזוג המושלם לנצח איתו את המירוץ, באמצעות הפייסבוק. האפליקציה משתמשת בניתוח החברויות ואינטרקציות שונות בין המשתמש לחבריו ברשת החברתית, על מנת למצוא את בן הזוג המושלם. בין המשתתפים שמילאו את פרטיהם באפליקציה הוגרלה טיסה לאירופה.

 

"רגע אקזוטי מסביב לעולם" - אפליקציית טריוויה מאתגרת בה המשתמשים אמורים לזהות את מיקומם של תמונות המוצגות בפניהם, לכל שאלה יש ארבע תשובות וזמן מוגדר לענות על השאלה. על כל שאלה המשתמש יכול לצבור נקודות במידה וענה נכונה, או לחילופין להחסיר נקודות במידה וענה תשובה שגויה. ניתן לשחק במשחק ללא הגבלה ולצבור ניקוד בהתאם.

הזוכה שצובר את מירב הנקודות זוכה בחופשה חלומית בחו"ל.

 

"המירוץ לחו"ל" - אפליקציית זמן אמת המשודרת במקביל לשידור הפרק בטלוויזיה. על המשתמש לענות על שאלות שונות הקשורות לתוכן ששודר באותו רגע בפרק. לכל שאלה מוקצב זמן של 60 שניות לענות עליה.

משתמש שענה נכונה על כל השאלות נכנס להגרלה על חופשה בחו"ל.

 

"מפת ההפסקות" - פעילות בה בוחרים הגולשים מדינה בה הם ביקרו, ושולחים תמונה שלהם ותאריך מאותו ביקור. גלריית התמונות של הגולשים מוצגת על גבי מפה אינטאקטיבית ובגלרייה המציגה את כל תמונות הגולשים לפי יעדים בעולם ולפי תאריכי הנסיעה.

 

 


אפליקציית הזוג המושלם


 

הזוג המושלם - מסכי מובייל

 


הזוג המושלם - מערכת ניהולרגע אקזוטי - שאלותרגע אקזוטי - מערכת ניהול


 

המירוץ לחו"ל - מסכים

 


המרוץ לחו"ל - השאלות במערכת הניהולהמרוץ לחו"ל - ניהול מסכים בזמן אמתפעילות "מפת ההפסקות"


 

פעילות "מפת ההפסקות" במובייל