פיתוח אפליקציות לפייסבוק

סלאש מתמחה בפיתוח והקמה של אפליקציות לפייסבוק ולשאר הרשתות החברתיות, תוך שימוש נרחב ומעמיק במגוון הכלים החברתיים והויראלים שמציעות הרשתות החברתיות השונות.

אנו בסלאש מאפיינים, מעצבים ומפתחים את האפליקציה החברתית על פי דרישת הלקוח, תוך מתן דגש על הפצה ויראלית ברשתות החברתיות השונות, חווית משתמש חיובית ומהנה, שילוב אלמנטיים חברתיים, שמירה על סטנדרט גבוה וביצוע עבודה איכותית ויעילה.

תיק העבודות שלנו, בתחום פיתוח האפליקציות לרשתות החברתיות, מכיל הן פרוייקטים שעשינו עבור מיזמי אינטרנט שעושים שימוש בפייסבוק ובשאר הפלטפורמות החברתיות, והן עבור חברות, מהגדולות בארץ, המעוניינות לחשוף את המותג לקהל הגולשים ולהגדיל את כמות הלייקים בעמוד הפייסבוק שלהן. כמו כן, אנו עוסקים גם בהקמת דפי פייסבוק עסקיים המכילים דפים מעוצבים ודינמיים.


להלן מגוון עבודות שביצענו בתחום זה:


פיתוח האפליקציה "צרצרפיס 2016" של מפעל הפיס לפייסבוק ולמובייל. האפליקציה הינה תחרות סיפורים קצרצרים המוגבלים ל-140 תווים, הנושאת פרסים יקרי ערך.
אפליקציית מחולל וידאו, בה בוחר הגולש תמונה, מלל ומספר קטעי וידאו ומקבל וידאו ברכת שנה טובה אותו הוא יכול לשלוח לחבריו.
פיתוח האפליקציה "צרצרפיס 2015" של מפעל הפיס לפייסבוק ולמובייל. האפליקציה הינה תחרות סיפורים קצרצרים המוגבלים ל-140 תווים, הנושאת פרסים יקרי ערך.
אפליקציה המחוללת וידאו אישי עבור כל גולש, עם תמונות מחשבון הפייסבוק שלו - ומציגה לו את תוצאות הניסוי שלו, עם אפשרות לשתף את הניסוי לחברים בפייסבוק, במייל ובוואטסאפ.
באפליקציה "משפחה אימפריה" מקלידים גולשים את שם משפחתם, ותוך מספר שניות הם מקבלים תמונות מוכנות להורדה של שם המשפחה שלהם מחליף את משפחת "זגורי" בלוגו של סדרת הטלויזיה "זגורי אימפריה".
פיתוח האפליקציה "צרצרפיס 2014" של מפעל הפיס לפייסבוק ולמובייל. האפליקציה הינה תחרות סיפורים קצרצרים המוגבלים ל-140 תווים, הנושאת פרסים יקרי ערך.
במלאת 10 שנים לשירות ה-VOD של הוט, הקמנו אפליקציה בה יכולים הגולשים לבחור את הרגעים האהובים עליהם מכל סדרות ה-VOD ששודרו בכל הזמנים.
פיתוח אפליקציה ליום העצמאות, המאפשרת לגולשים לשלוח טיפים לחבריהם בנושא עצמאות כלכלית.
פיתוח אפליקציית פייסבוק עבור חברת הוט, המאפשרת לגולש ליצור מם ייחודי משלו מתוך מבחר הממים באפליקציה, תוך שימוש בממשק מתקדם ליצירת ממים.
פיתוח אפליקציית פייסבוק ומובייל בה יכול הגולש לשלוח בחינם מארזים מהודרים המכילים חטיפי פסק-זמן לחבר, מכר או בן משפחה.
אפליקציית פייסבוק ומובייל עבור נערות, לרגל השקת הדאודורנט החדש של Careline "נושם+ For Girls". האפליקציה מאפשרת לגולשות להעלות סרטון ריקוד משלהן, לצפות בגלריית הריקודים שהועלו, לשתף סרטונים ולבצע להם "לייק".
אפליקציית פייסבוק בה יכול גולש להזמין מספר חברים לטיסה משותפת, ובהתאם לכמות החברים שיאשרו הגעתם לטיסה כך מחיר כרטיס הטיסה עבור כל חבר יהיה נמוך יותר.
פיתוח גלרייה לאתר רשת, לפייסבוק ולאפליקציית רשת לסלולר, המציגה את קטעי וידאו של קריוקי אשר הוקלטו בעמדות "תא קולי" בקניונים ברחבי הארץ.
אפליקציה המאפשרת לגולש להעלות תמונה מאלבום פייסבוק, מהמחשב או באמצעות אינסטגרם לגלריית תמונות. הגלריה מציגה את התמונות השונות ומאפשרת לבצע לייק לכל אחת מהן.
משחק הצבעות לתוכנית הריאלטי X Factor, בו מצביעים הגולשים בזמן אמת - בסלולר, בפייסבוק ובאתר רשת - למועמדים בתוכנית, תוך כדי הופעתם על המסך בזמן שידור כל פרק.
פיתוח אפליקציה עבור פעילות נושאת פרסים, במהלכה מעלים גולשים קטעי וידאו של עצמם וחבריהם רוקדים לצלילי שיר ה"שיק שק שוק". האפליקציה פותחה עבור הפלטפורמות פייסבוק, אייפון ואנדרואיד, בשפה העברית והערבית.
מערכת משחקי טריוויה לפייסבוק שנבנתה עבור HOT, באמצעותה ניתן להעלות טריוויה בנושא מסויים בצורה פשוטה ולצרף אותה כטאב לעמוד פייסבוק.
אפליקציית גלרייה בעמוד הפייסבוק HOT V.O.D young, אליה מעלים הגולשים תמונות של ילדיהם מהמחשב או מחשבון הפייסבוק שלהם, כשהזוכים יופיעו בקליפ התוכנית "מותק של יומולדת עם שי ורועי".
אפליקציה לפייסבוק, לאייפון, לאנדרואיד ולטאבלטים, אשר מתגמלת גולשים בפרסים שונים עבור צפייה בסרטוני פרסומת.
עיצוב ופיתוח אפליקציית הפייסבוק "הסיפור שלנו 2", לבחירת סופר הטיסה לשנת 2012 ע"י הגולשים. האפליקציה הכילה סיפורים אותם כתבו נוסעי אל על, כאשר כל סופר התמודד על התואר הנכסף "סופר הטיסה לשנת 2012".
פיתוח אפליקציית פייסבוק עבור Orange, בה יכולים הגולשים להעלות או לצייר ציור לתערוכת ציורי המשפחה. בעבור כל ציור יתרמו Orange ביחד עם ארגון לתת ארוחת חג למשפחה נזקקת.
פיתוח אפליקציית פייסבוק ואפליקציית מובייל - "צרצרפיס", תחרות הסיפורים הקצרצרים של מפעל הפיס - לשנת 2012.
פיתוח משחק טריוויה בזמן אמת, לפייסבוק ולמובייל, עבור תוכנית הטלוויזיה "משאבת הכסף", ופיתוח משחק טריוויה נוסף, גם הוא לפייסבוק ולמובייל, לפעילות שבין התוכניות.
פיתוח אפליקציית פייסבוק ואפליקציה סלולרית מקבילה, לשלב הדו קרב של התוכנית The Voice.
עיקר משחק האפליקציה פועל בזמן שידור התוכנית עצמה - כאשר הגולשים, ביחד עם המנטורים בתוכנית, בוחרים את המועמד המועדף עליהם בדו קרב המשודר על המסך. 
גלריית תמונות שבה מוצגים מגוון המוצרים של הדיוטי פרי הנמכרים במטוסי אל על. הגלרייה מוטמעת בעמוד הפייסבוק של אל על.
פעילות הקיץ של קוקה קולה לשנת 2011 - אפליקציית פייסבוק בה יכולים הגולשים לבחור את ההטבה המועדפת עליהם, כשבכל שבוע זוכים אלפי גולשים בשלוש ההטבות הנבחרות. 
פיתוח ועיצוב אפליקציית פייסבוק לראש השנה, בה מעצבים הגולשים ברכה אישית - המכילה טקסטים, אייקונים, רקעים ואלמנטים הקשורים לחג - ושולחים את הברכה לאחד מחבריהם.
פיתוח אפליקציית פייסבוק המאפשרת לגולש לעצב גלויית שנה טובה ולכתוב בה הקדשה אישית. הגלויה המעוצבת, ביחד עם הקדשה, תישלח בדואר לכתובת שיבחר הגולש - והנמען ייקבל לתיבת הדואר שלו את הגלויה. 
עיצוב ופיתוח אפליקציית פייסבוק - "אשת השנה שלי" - אפליקציה שעלתה ליום בודד, ביום האשה הבינלאומי. באפליקציה בחרה הגולשת את אחת מחברותייה שאותה היא מחשיבה ל"אשת השנה" שלה, והעניקה לה שובר מתנה לקבלת ערכת טיפוח באחד מסניפי סופר פארם.
אפליקציית פייסבוק בה מטרת הגולש היא לבחור את מועמדי התוכנית The Voice שהוא מעריך כי יעלו לשלבים הבאים, ולתת לכל אחד מהם את הפידבק האישי שלו.
פיתוח אפליקציית פייסבוק ואפליקציית יו-טיוב עבור הפרוייקט "מיליון סיבות טובות" של בנק לאומי לשנת 2010.
אפליקציית פייסבוק, היושבת בעמוד הפייסבוק של תכנית הטלוויזיה "המיוחדת", בה עונה הגולש על סדרת שאלות ובהתאם לתשובותיו מקבל תוצאה - מיהו החוקר מסדרת הטלוויזיה שהכי דומה לו.
אפליקציית פייסבוק שעיצבנו ופיתחנו עבור האתר "פלייליסט" לדירוג שירים ישראלים. האפליקציה מכילה שאלות טריוויה בנושא מוזיקה ישראלית, כשניתן לראות בה דירוג של חברים שלי ששיחקו באפליקציה ואת מובילי האפליקציה.
עיצוב ופיתוח פעילות פייסבוק לתוכנית "המירוץ למיליון" בשיתוף עם נותני החסות - ספרינג.
עיצוב ופיתוח פעילות בעמוד הפייסבוק של "החיים זה לא הכל". בפעילות עונה כל גולש על מספר שאלות - ולפי תשובותיו הוא מקבל מענה לשאלה "איזו דמות אני מסדרת הטלוויזיה החיים זה לא הכל".
עיצוב ופיתוח אפליקציית פייסבוק עבור התוכנית "משפחה חורגת". במהלך האפליקציה עונה הגולש על סדרה של שאלות, כשלאחריהן הוא רואה וידאו עם עצה מאלון גל, המתאימה לתשובות שענה.
אפליקציית פייסבוק שמציגה לגולש מי הם החברים שעשו לו הכי הרבה לייק, תייגו אותו בהכי הרבה תמונות, והגיבו לו הכי הרבה פעמים.
עיצוב ופיתוח משחק טריוויה בן שלושה שלבים, כשכל שלב נחשף לגולשים מדי שבוע. הזוכה הוא זה שענה על שאלות כל השלבים בזמן המהיר ביותר.
עיצוב ופיתוח טאבים עבור עמוד הפייסבוק של המירוץ למיליון.
משחק הפייסבוק של הונדה, בו צריך הגולש לזהות את סוג האופנוע לפי האזנה בלבד לקול המנוע שהוא מפיק.
מערכת סטטיסטיקה לאפליקציות פייסבוק שסלאש מספקת ללקוח במסגרת העבודה של פיתוח אפליקציית פייסבוק. 
המערכת מאפשרת לקבלת חיווי פשוט ונוח בזמן אמת של כמות הכניסות לאפליקציה, פילוח הגולשים לפי מין, גיל, מיקום, סטטיסטיקה על שעות וימי גלישה בולטים באפליקציה, ועוד.
פיתוח אפליקציית פייסבוק ואפליקציית מובייל עבור תחרות הסיפורים הקצרצרים של מפעל הפיס - "צרצרפיס" - לשנת 2011.
פיתוח משחק casual לפייסבוק, שמטרתו היא להשלים טבעות באמצעות התאמת צבעים וצורות בזמן המהיר ביותר.