פיתוח אפליקציות לאייפון

בשנים האחרונות הולך וגובר השימוש במכשירי האייפון, האנדרואיד והטאבלטים. מעל לשישה מליון איש בישראל מחזיקים במכשיר סמארטפון, ומעל מחצית מהמבקרים באתרי האינטרנט מגיעים דרך מכשיריהם הניידים. לפי סקר של גוגל מיוני 2013, ישראל היא המדינה שאזרחיה הם המכורים ביותר לסמארטפונים. לכן אנחנו מאמינים כי נוכחות האתר או האפליקציה באייפון, באנדרואיד ובשאר מכשירי הטלפונים החכמים והטאבלטים היא הכרחית וקריטית לכל עסק.
 

הצוות שלנו ב"סלאש פיתוח אפליקציות" עוסק בגיבוש קונספט, אפיון, עיצוב ופיתוח מגוון יישומים לאייפון, אנדרואיד וטאבלטים – בין אם מדובר במיזמים יצירתיים, אפליקציות מסחריות או משחקים. אנו עוסקים הן בהתאמת אפליקציית web או אתר לתצוגה באייפון ובשאר המכשירים, והן בפיתוח אפליקציות IOS ו-Android להורדה מ-App Store ומ-Google Play.
 

אנו מתמחים בפיתוח זריז ויעיל בטכנולוגיות שונות תוך התאמה למגוון המכשירים הנפוצים בשוק, ותוך שילוב של מגוון כלים ופלטפורמות, כאשר לכל אפליקציה אנחנו מקימים גם מערכת ניהול ייעודית לשליטה בתכנים ולקבלת סטטיסטיקות על שימוש באפליקציה.

להלן מספר דוגמאות לעבודות שביצענו בתחום זה:

 

 

אפיון, עיצוב ופיתוח אפליקציית Native ל-iOS ול-Android - אפליקציית ילדים בה ניתן לצפות בקטעי וידאו שונים, לפי קטגוריות.
אפליקציה להורדה מה-App Store ומ-Google Play, בה מייצר המשתמש סרטון אישי בו הוא מופיע בפתיח הסדרה "זגורי אימפריה".
אפליקציה המחוללת וידאו אישי עבור כל גולש, עם תמונות מחשבון הפייסבוק שלו - ומציגה לו את תוצאות הניסוי שלו, עם אפשרות לשתף את הניסוי לחברים בפייסבוק, במייל ובוואטסאפ.
פיתוח אפליקציית הצבעות לשידורים החיים של The Voice. האפליקציה מאפשרת למשתמש להצביע בשידור חי למתמודד המועדף עליו.
פיתוח אפליקציה לשידורי הדו קרב של התוכנית The voice מבית רשת. האפליקציה מאפשרת לצופים לבחור בזמן אמת במתמודד שלדעתם אמור לזכות בדו קרב.
פיתוח אפליקציית פייסבוק עבור חברת הוט, המאפשרת לגולש ליצור מם ייחודי משלו מתוך מבחר הממים באפליקציה, תוך שימוש בממשק מתקדם ליצירת ממים.
אפליקציית פייסבוק ומובייל עבור נערות, לרגל השקת הדאודורנט החדש של Careline "נושם+ For Girls". האפליקציה מאפשרת לגולשות להעלות סרטון ריקוד משלהן, לצפות בגלריית הריקודים שהועלו, לשתף סרטונים ולבצע להם "לייק".
פיתוח אפליקציה ייעודית לאייפון ולאנדרואיד, בה יכולים המשתמשים לשלוח לחבריהם חידות או לנחש את החידות שקיבלו מחבריהם, לפי הגדרות שמתקבלות באפליקציה.
אפליקציית פייסבוק בה יכול גולש להזמין מספר חברים לטיסה משותפת, ובהתאם לכמות החברים שיאשרו הגעתם לטיסה כך מחיר כרטיס הטיסה עבור כל חבר יהיה נמוך יותר.
פיתוח גלרייה לאתר רשת, לפייסבוק ולאפליקציית רשת לסלולר, המציגה את קטעי וידאו של קריוקי אשר הוקלטו בעמדות "תא קולי" בקניונים ברחבי הארץ.
אפליקציה המאפשרת לגולש להעלות תמונה מאלבום פייסבוק, מהמחשב או באמצעות אינסטגרם לגלריית תמונות. הגלריה מציגה את התמונות השונות ומאפשרת לבצע לייק לכל אחת מהן.
משחק הצבעות לתוכנית הריאלטי X Factor, בו מצביעים הגולשים בזמן אמת - בסלולר, בפייסבוק ובאתר רשת - למועמדים בתוכנית, תוך כדי הופעתם על המסך בזמן שידור כל פרק.
פיתוח אפליקציה עבור פעילות נושאת פרסים, במהלכה מעלים גולשים קטעי וידאו של עצמם וחבריהם רוקדים לצלילי שיר ה"שיק שק שוק". האפליקציה פותחה עבור הפלטפורמות פייסבוק, אייפון ואנדרואיד, בשפה העברית והערבית.
חידון שבו צריכים לנחש הגולשים בכל שבוע מי יהיו המובילים והמנצחים בפרק הבא של המירוץ למיליון. האפליקציה פותחה עבור מגוון פלטפורמות - דסקטופ, אייפון, אנדרואיד וטאבלטים.
אפליקציה לפייסבוק, לאייפון, לאנדרואיד ולטאבלטים, אשר מתגמלת גולשים בפרסים שונים עבור צפייה בסרטוני פרסומת.
פיתוח אפליקציית דסקטופ ואפליקציה סלולרית לשלב האודישנים של התוכנית The Voice - אפליקציה שפעילה באופן רציף בזמן שידור התוכנית, ומסונכרנת למתרחש על המסך בזמן אמת.
עיצוב ופיתוח של מערכת דרכה ניתן להעלות ולערוך סקרי טקסט או תמונה, למכשירי אייפון ואנדרואיד. לכל סקר שאלה ועד 40 תשובות אפשריות, כאשר כל גולש יכול להשיב פעם אחת לשאלה ולהשאיר את פרטיו האישיים על מנת שיהיה מועמד לזכייה.
פיתוח אפליקציית פייסבוק ואפליקציית מובייל - "צרצרפיס", תחרות הסיפורים הקצרצרים של מפעל הפיס - לשנת 2012.
פיתוח משחק טריוויה בזמן אמת, לפייסבוק ולמובייל, עבור תוכנית הטלוויזיה "משאבת הכסף", ופיתוח משחק טריוויה נוסף, גם הוא לפייסבוק ולמובייל, לפעילות שבין התוכניות.
פיתוח אפליקציית פייסבוק ואפליקציה סלולרית מקבילה, לשלב הדו קרב של התוכנית The Voice.
עיקר משחק האפליקציה פועל בזמן שידור התוכנית עצמה - כאשר הגולשים, ביחד עם המנטורים בתוכנית, בוחרים את המועמד המועדף עליהם בדו קרב המשודר על המסך. 
משחק HTML5 לאייפון ולאייפד, המבוסס על המשחק הידוע והמוכר "Space Invaders", בו השחקן נע על ציר אופקי עם חללית, ועליו לפגוע בחלליות אויבות המתקרבות לכיוונו.
פיתוח אפליקציית פייסבוק ואפליקציית מובייל עבור תחרות הסיפורים הקצרצרים של מפעל הפיס - "צרצרפיס" - לשנת 2011.