פיתוח אפליקציה - פיתוח אפליקציות לפייסבוק, אייפון, אנדרואיד ו-Web

אנו ב"סלאש פיתוח אפליקציות" מתמחים בעיצוב ופיתוח אפליקציות עשירות וחדשניות - לאינטרנט, לפייסבוק ולרשתות החברתיות, לאייפון, לאנדרואיד ולטאבלטים, בתחומים שונים ומגוונים.

אחד הדגשים הבולטים של חברתנו היא התאמת המוצרים באופן תדיר לדרישות הטכנולוגיות העדכניות ביותר - בפייסבוק ובשאר הרשתות החברתיות, במכשירי הסמארטפון והטאבלטים, בדפדפנים השונים וכו'. מעבר לכך, אנו תמיד דואגים לעבוד עם הכלים החדישים ביותר שעומדים לרשותנו על מנת להפוך את חווית המשתמש למרתקת והמרשימה ביותר.

במסגרת עבודתנו, הקמנו מאות פרויקטים בתחום זה:

 

אפליקציית Web למכשירי מובייל, בה הגולש עורך "התערבות" עם חבריו בו הוא מציב לעצמו אתגר. במידה ונכשל באתגר - הוא יתרום לעמותה לבחירתו. במידה והצליח - חבריו יתרמו.
אפליקציית Web בה גולשים יכולים לצבור נקודות ולזכות בפרסים לאחר רכישת סל מוצרים ממגוון מותגי "קוקה-קולה" באתר "שופרסל אונליין".
אפליקציית Web למכשירי מובייל ומחשבים שולחניים, המאפשרת לגולש למקם אלמנטים שונים על הדמויות מתוכנית הטלויזיה "זה המצב" - ולייצר תמונה אותה ניתן לשתף ברשתות החברתיות השונות.
פיתוח אפליקציות טריוויה קצרה עבור חברת "קוקה-קולה".
פיתוח האפליקציה "צרצרפיס 2016" של מפעל הפיס לפייסבוק ולמובייל. האפליקציה הינה תחרות סיפורים קצרצרים המוגבלים ל-140 תווים, הנושאת פרסים יקרי ערך.
אפליקציית טריוויה Second Screen, בה יכולים הגולשים לענות על שאלות טריוויה במקביל ובסנכרון מלא לתוכנית "המירוץ למיליון" המשודרת על המסך.
פיתוח מספר אפליקציות WEB עבור העונה החמישית של "המירוץ למיליון" מבית "רשת".
פיתוח רכיב להטמעה באתר אינטרנט או עמוד נחיתה, ההופך את האתר לנגיש עבור בעלי מוגבלויות.
אפיון, עיצוב ופיתוח אפליקציית Native ל-iOS ול-Android - אפליקציית ילדים בה ניתן לצפות בקטעי וידאו שונים, לפי קטגוריות.
אפליקציה להורדה מה-App Store ומ-Google Play, בה מייצר המשתמש סרטון אישי בו הוא מופיע בפתיח הסדרה "זגורי אימפריה".
עמודי Web לאתר Nana 10 בה יכולות הגולשות לשתף עצות לקראת לידה וחוויות מהרגעים הראשונים של התינוק
פיתוח אפליקציות Web מותאמות לדסקטופ ולמובייל לתוכנית "הישרדות" של רשת
אפליקציית מחולל וידאו, בה בוחר הגולש תמונה, מלל ומספר קטעי וידאו ומקבל וידאו ברכת שנה טובה אותו הוא יכול לשלוח לחבריו.
פיתוח האפליקציה "צרצרפיס 2015" של מפעל הפיס לפייסבוק ולמובייל. האפליקציה הינה תחרות סיפורים קצרצרים המוגבלים ל-140 תווים, הנושאת פרסים יקרי ערך.
פיתוח אפליקציות לעונה השניה של X-Factor - משחק הצבעות בזמן אמת "הביצוע הזוהר", ופעילויות באתר ובמובייל - "הצצה לפרק הבא" ו"X עד הבית".
פיתוח אפליקציות "המירוץ למיליון - עונה 4" עבור רשת. אפליקציית שיתוף תמונות ואפליקציית טריוויה, לדפדפני דסקטופ ולדפדפני סמארטפונים.
אפליקציה המחוללת וידאו אישי עבור כל גולש, עם תמונות מחשבון הפייסבוק שלו - ומציגה לו את תוצאות הניסוי שלו, עם אפשרות לשתף את הניסוי לחברים בפייסבוק, במייל ובוואטסאפ.
פיתוח אפליקציית הצבעות לשידורים החיים של The Voice. האפליקציה מאפשרת למשתמש להצביע בשידור חי למתמודד המועדף עליו.
פיתוח אפליקציה לשידורי הדו קרב של התוכנית The voice מבית רשת. האפליקציה מאפשרת לצופים לבחור בזמן אמת במתמודד שלדעתם אמור לזכות בדו קרב.
באפליקציה "משפחה אימפריה" מקלידים גולשים את שם משפחתם, ותוך מספר שניות הם מקבלים תמונות מוכנות להורדה של שם המשפחה שלהם מחליף את משפחת "זגורי" בלוגו של סדרת הטלויזיה "זגורי אימפריה".
פיתוח האפליקציה "צרצרפיס 2014" של מפעל הפיס לפייסבוק ולמובייל. האפליקציה הינה תחרות סיפורים קצרצרים המוגבלים ל-140 תווים, הנושאת פרסים יקרי ערך.
במלאת 10 שנים לשירות ה-VOD של הוט, הקמנו אפליקציה בה יכולים הגולשים לבחור את הרגעים האהובים עליהם מכל סדרות ה-VOD ששודרו בכל הזמנים.
פיתוח אפליקציה ליום העצמאות, המאפשרת לגולשים לשלוח טיפים לחבריהם בנושא עצמאות כלכלית.
פיתוח אפליקציית פייסבוק עבור חברת הוט, המאפשרת לגולש ליצור מם ייחודי משלו מתוך מבחר הממים באפליקציה, תוך שימוש בממשק מתקדם ליצירת ממים.
פיתוח אפליקציית פייסבוק ומובייל בה יכול הגולש לשלוח בחינם מארזים מהודרים המכילים חטיפי פסק-זמן לחבר, מכר או בן משפחה.
פיתוח אפליקציית טריוויה בסגנון "איש תלוי" עבור העונה הראשונה של "משחקי השף" מבית "רשת". האפליקציה כללה שאלות שונות הבוחנות את הידע הכללי של הגולשים על אוכל וטעמים.
אפליקציית פייסבוק ומובייל עבור נערות, לרגל השקת הדאודורנט החדש של Careline "נושם+ For Girls". האפליקציה מאפשרת לגולשות להעלות סרטון ריקוד משלהן, לצפות בגלריית הריקודים שהועלו, לשתף סרטונים ולבצע להם "לייק".
פיתוח אפליקציה ייעודית לאייפון ולאנדרואיד, בה יכולים המשתמשים לשלוח לחבריהם חידות או לנחש את החידות שקיבלו מחבריהם, לפי הגדרות שמתקבלות באפליקציה.
פיתוח אפליקציית טריוויה עבור עונה ראשונה של "משחקי השף" מבית "רשת". האפליקציה מציגה תמונות של מנות מגוונות כאשר הגולש אמור לזהות את המנה הבריאה ביותר.
פיתוח אפליקציית מתכונים עבור רשת, לעונה הראשונה של "משחקי השף". האפליקציה מספקת פלטפורמה מתקדמת להעלאת מתכונים, הכוללת בנוסף למתכון עצמו גם את סוג המנה, פרטים ותמונה של מעלה המתכון.
אפליקציית פייסבוק בה יכול גולש להזמין מספר חברים לטיסה משותפת, ובהתאם לכמות החברים שיאשרו הגעתם לטיסה כך מחיר כרטיס הטיסה עבור כל חבר יהיה נמוך יותר.
אפליקציית טיפים, בה רושם הגולש טקסט קצר - מהו ה-Move המקורי שלו. ניתן לראות את הטיפים שכתבו כל הגולשים, ולבצע לייק או להגיב לאותו טיפ, כאשר ביצוע פעולת הלייק או התגובה יפורסמו בפרופיל הפייסבוק של הגולש המבצע.
אפליקציה המאפשרת לגולש להעלות תמונה מאלבום פייסבוק, מהמחשב או באמצעות אינסטגרם לגלריית תמונות. הגלריה מציגה את התמונות השונות ומאפשרת לבצע לייק לכל אחת מהן.
משחק הצבעות לתוכנית הריאלטי X Factor, בו מצביעים הגולשים בזמן אמת - בסלולר, בפייסבוק ובאתר רשת - למועמדים בתוכנית, תוך כדי הופעתם על המסך בזמן שידור כל פרק.
מערכת פנימית עבור אנשי מוקד המכירות של Orange, המאפשרת להם לקבל מידע אודות החבילות העדכניות ולהצליב מספר מסלולים על מנת לקבל מידע עבור ההצלבה הכולל את ההטבות והמחיר הסופי לאחר הנחה.
פיתוח אפליקציה עבור פעילות נושאת פרסים, במהלכה מעלים גולשים קטעי וידאו של עצמם וחבריהם רוקדים לצלילי שיר ה"שיק שק שוק". האפליקציה פותחה עבור הפלטפורמות פייסבוק, אייפון ואנדרואיד, בשפה העברית והערבית.
חידון שבו צריכים לנחש הגולשים בכל שבוע מי יהיו המובילים והמנצחים בפרק הבא של המירוץ למיליון. האפליקציה פותחה עבור מגוון פלטפורמות - דסקטופ, אייפון, אנדרואיד וטאבלטים.
מערכת משחקי טריוויה לפייסבוק שנבנתה עבור HOT, באמצעותה ניתן להעלות טריוויה בנושא מסויים בצורה פשוטה ולצרף אותה כטאב לעמוד פייסבוק.
אפליקציית גלרייה בעמוד הפייסבוק HOT V.O.D young, אליה מעלים הגולשים תמונות של ילדיהם מהמחשב או מחשבון הפייסבוק שלהם, כשהזוכים יופיעו בקליפ התוכנית "מותק של יומולדת עם שי ורועי".
פיתוח האפליקציה "The Voice בסביבה", בה יכול הגולש ליצור מיקס של וידאו ואודיו מתוך מאגר קטעי וידאו וסאונד של מתמודדי העונה השנייה של The Voice.
אפליקציה לפייסבוק, לאייפון, לאנדרואיד ולטאבלטים, אשר מתגמלת גולשים בפרסים שונים עבור צפייה בסרטוני פרסומת.
פיתוח אפליקציית דסקטופ ואפליקציה סלולרית לשלב האודישנים של התוכנית The Voice - אפליקציה שפעילה באופן רציף בזמן שידור התוכנית, ומסונכרנת למתרחש על המסך בזמן אמת.
עיצוב ופיתוח אפליקציית הפייסבוק "הסיפור שלנו 2", לבחירת סופר הטיסה לשנת 2012 ע"י הגולשים. האפליקציה הכילה סיפורים אותם כתבו נוסעי אל על, כאשר כל סופר התמודד על התואר הנכסף "סופר הטיסה לשנת 2012".
פיתוח אפליקציית פייסבוק עבור Orange, בה יכולים הגולשים להעלות או לצייר ציור לתערוכת ציורי המשפחה. בעבור כל ציור יתרמו Orange ביחד עם ארגון לתת ארוחת חג למשפחה נזקקת.
עיצוב ופיתוח של מערכת דרכה ניתן להעלות ולערוך סקרי טקסט או תמונה, למכשירי אייפון ואנדרואיד. לכל סקר שאלה ועד 40 תשובות אפשריות, כאשר כל גולש יכול להשיב פעם אחת לשאלה ולהשאיר את פרטיו האישיים על מנת שיהיה מועמד לזכייה.
פיתוח אפליקציית פייסבוק ואפליקציית מובייל - "צרצרפיס", תחרות הסיפורים הקצרצרים של מפעל הפיס - לשנת 2012.
פיתוח אפליקציית פייסבוק ואפליקציה סלולרית מקבילה, לשלב הדו קרב של התוכנית The Voice.
עיקר משחק האפליקציה פועל בזמן שידור התוכנית עצמה - כאשר הגולשים, ביחד עם המנטורים בתוכנית, בוחרים את המועמד המועדף עליהם בדו קרב המשודר על המסך. 
אפליקציית "הסיפור שלי", שנבתנה עבור תוכנית הטלוויזיה "הסיפור", מאפשרת לגולשים לכתוב באופן אנונימי סיפור אישי מחייהם. לסיפורים, המוצגים בצורת פתקים על לוח מודעות, יכולים להגיב גולשים אחרים ואנשי מקצוע שהם מומחי התוכנית.
גלריית תמונות שבה מוצגים מגוון המוצרים של הדיוטי פרי הנמכרים במטוסי אל על. הגלרייה מוטמעת בעמוד הפייסבוק של אל על.
עיצוב ופיתוח משחקון לאתר של רשת, עבור התוכנית "המירוץ למיליון" בשיתוף עם "ספרינג".
מטרת המשחק היא למצוא כמה שיותר בקבוקי ספרינג, בזמן הקצר ביותר, בארצות בהם נמצאים מתמודדי המירוץ למיליון. גולש שימצא את מירב הבקבוקים בזמן הקצר ביותר יזכה בטיסה לתאילנד. 
פעילות הקיץ של קוקה קולה לשנת 2011 - אפליקציית פייסבוק בה יכולים הגולשים לבחור את ההטבה המועדפת עליהם, כשבכל שבוע זוכים אלפי גולשים בשלוש ההטבות הנבחרות. 
פיתוח ועיצוב אפליקציית פייסבוק לראש השנה, בה מעצבים הגולשים ברכה אישית - המכילה טקסטים, אייקונים, רקעים ואלמנטים הקשורים לחג - ושולחים את הברכה לאחד מחבריהם.
פיתוח אפליקציית פייסבוק המאפשרת לגולש לעצב גלויית שנה טובה ולכתוב בה הקדשה אישית. הגלויה המעוצבת, ביחד עם הקדשה, תישלח בדואר לכתובת שיבחר הגולש - והנמען ייקבל לתיבת הדואר שלו את הגלויה. 
עיצוב ופיתוח אפליקציית פייסבוק - "אשת השנה שלי" - אפליקציה שעלתה ליום בודד, ביום האשה הבינלאומי. באפליקציה בחרה הגולשת את אחת מחברותייה שאותה היא מחשיבה ל"אשת השנה" שלה, והעניקה לה שובר מתנה לקבלת ערכת טיפוח באחד מסניפי סופר פארם.
אפליקציית פייסבוק בה מטרת הגולש היא לבחור את מועמדי התוכנית The Voice שהוא מעריך כי יעלו לשלבים הבאים, ולתת לכל אחד מהם את הפידבק האישי שלו.
פיתוח אפליקציית פייסבוק ואפליקציית יו-טיוב עבור הפרוייקט "מיליון סיבות טובות" של בנק לאומי לשנת 2010.
אפליקציית שולחן עבודה של דיאט קוקה-קולה, המציגה מדי יום טיפים לחיים בריאים בריאים ונכונים, בשעות ביום שנבחרו ע"י המשתמש, בליווי אנימציה קצרה. 
אפליקציית פייסבוק, היושבת בעמוד הפייסבוק של תכנית הטלוויזיה "המיוחדת", בה עונה הגולש על סדרת שאלות ובהתאם לתשובותיו מקבל תוצאה - מיהו החוקר מסדרת הטלוויזיה שהכי דומה לו.
אפליקציית פייסבוק שעיצבנו ופיתחנו עבור האתר "פלייליסט" לדירוג שירים ישראלים. האפליקציה מכילה שאלות טריוויה בנושא מוזיקה ישראלית, כשניתן לראות בה דירוג של חברים שלי ששיחקו באפליקציה ואת מובילי האפליקציה.
ארבע סוגי אפליקציות שונות שנבנו עבור אולם התצוגה של נוקיה, המציגות מידע על מכשירי נוקיה השונים - תמונות, וידאו, תכונות המכשירים, טיפים למכשירים, התממשקות לסימולטור נוקיה והתממשקות למכשיר הסלולרי המחובר לעמדה.
פיתוח ממשק web לעיצוב אישי של פחית קוקה-קולה, באמצעות שילוב אלמנטים גרפיים, טקסטים, צבעים, תמונות אישיות ואפקטים. במהלך תקופת המבצע, מדי שעה כ-200 מעצבי הפחיות הראשונים זכו לשלוח את הפחית ליקירהם - האפליקציה היתה שולחת את קבצי התוויות לבית דפוס, התווית היתה מודפסת על פחית קוקה-קולה, וזו היתה נשלחת לכתובת שהזין הגולש.
עיצוב ופיתוח פעילות פייסבוק לתוכנית "המירוץ למיליון" בשיתוף עם נותני החסות - ספרינג.
עיצוב ופיתוח פעילות בעמוד הפייסבוק של "החיים זה לא הכל". בפעילות עונה כל גולש על מספר שאלות - ולפי תשובותיו הוא מקבל מענה לשאלה "איזו דמות אני מסדרת הטלוויזיה החיים זה לא הכל".
עיצוב ופיתוח אפליקציית פייסבוק עבור התוכנית "משפחה חורגת". במהלך האפליקציה עונה הגולש על סדרה של שאלות, כשלאחריהן הוא רואה וידאו עם עצה מאלון גל, המתאימה לתשובות שענה.
אפליקציית פייסבוק שמציגה לגולש מי הם החברים שעשו לו הכי הרבה לייק, תייגו אותו בהכי הרבה תמונות, והגיבו לו הכי הרבה פעמים.
עיצוב ופיתוח טאבים עבור עמוד הפייסבוק של המירוץ למיליון.
פיתוח אפליקציית פייסבוק ואפליקציית מובייל עבור תחרות הסיפורים הקצרצרים של מפעל הפיס - "צרצרפיס" - לשנת 2011.
פיתוח ממשק web ליצירה נוחה ופשוטה של כרטיסים מגנטיים, באמצעות הכנסת טקסטים, תמונות ואלמנטים גרפיים שונים לכרטיס.