אפיון, עיצוב ופיתוח אפליקציית Native ל-iOS ול-Android - אפליקציית ילדים בה ניתן לצפות בקטעי וידאו שונים, לפי קטגוריות.
אפליקציה להורדה מה-App Store ומ-Google Play, בה מייצר המשתמש סרטון אישי בו הוא מופיע בפתיח הסדרה "זגורי אימפריה".
עיצוב ופיתוח אתר "טמבור תעשייה", המכיל מידע אודות מוצרי טמבור השונים המיועדים לאנשי המקצוע בתחום.
אפליקציה המחוללת וידאו אישי עבור כל גולש, עם תמונות מחשבון הפייסבוק שלו - ומציגה לו את תוצאות הניסוי שלו, עם אפשרות לשתף את הניסוי לחברים בפייסבוק, במייל ובוואטסאפ.
HOT Connect הינו אתר המציג מידע על סדרות המקור של HOT, אשר נשאב בצורה אוטומטית וחכמה מרשתות חברתיות שונות - פייסבוק, טוויטר, אינסטגרם ויוטיוב.
באפליקציה "משפחה אימפריה" מקלידים גולשים את שם משפחתם, ותוך מספר שניות הם מקבלים תמונות מוכנות להורדה של שם המשפחה שלהם מחליף את משפחת "זגורי" בלוגו של סדרת הטלויזיה "זגורי אימפריה".
במלאת 10 שנים לשירות ה-VOD של הוט, הקמנו אפליקציה בה יכולים הגולשים לבחור את הרגעים האהובים עליהם מכל סדרות ה-VOD ששודרו בכל הזמנים.
פיתוח אפליקציית פייסבוק עבור חברת הוט, המאפשרת לגולש ליצור מם ייחודי משלו מתוך מבחר הממים באפליקציה, תוך שימוש בממשק מתקדם ליצירת ממים.
חידון שבו צריכים לנחש הגולשים בכל שבוע מי יהיו המובילים והמנצחים בפרק הבא של המירוץ למיליון. האפליקציה פותחה עבור מגוון פלטפורמות - דסקטופ, אייפון, אנדרואיד וטאבלטים.
מערכת משחקי טריוויה לפייסבוק שנבנתה עבור HOT, באמצעותה ניתן להעלות טריוויה בנושא מסויים בצורה פשוטה ולצרף אותה כטאב לעמוד פייסבוק.
אפליקציית גלרייה בעמוד הפייסבוק HOT V.O.D young, אליה מעלים הגולשים תמונות של ילדיהם מהמחשב או מחשבון הפייסבוק שלהם, כשהזוכים יופיעו בקליפ התוכנית "מותק של יומולדת עם שי ורועי".
עיצוב ופיתוח אפליקציית הפייסבוק "הסיפור שלנו 2", לבחירת סופר הטיסה לשנת 2012 ע"י הגולשים. האפליקציה הכילה סיפורים אותם כתבו נוסעי אל על, כאשר כל סופר התמודד על התואר הנכסף "סופר הטיסה לשנת 2012".
עיצוב ופיתוח של מערכת דרכה ניתן להעלות ולערוך סקרי טקסט או תמונה, למכשירי אייפון ואנדרואיד. לכל סקר שאלה ועד 40 תשובות אפשריות, כאשר כל גולש יכול להשיב פעם אחת לשאלה ולהשאיר את פרטיו האישיים על מנת שיהיה מועמד לזכייה.
עיצוב ופיתוח אתר Orange Voice - תחרות שירה של עובדי Orange לשנת 2012, במהלכה יכולים גולשים להצביע למועמד המועדף עליהם. שלושת המקומות הראשונים, שייבחרו לפי שיקול השופטים ולפי כמות ההצבעות שקיבלו, יופיעו במסגרת שבוע ההופעות של Orange ויזכו בפרסים.
גלריית תמונות שבה מוצגים מגוון המוצרים של הדיוטי פרי הנמכרים במטוסי אל על. הגלרייה מוטמעת בעמוד הפייסבוק של אל על.
עיצוב ופיתוח משחקון לאתר של רשת, עבור התוכנית "המירוץ למיליון" בשיתוף עם "ספרינג".
מטרת המשחק היא למצוא כמה שיותר בקבוקי ספרינג, בזמן הקצר ביותר, בארצות בהם נמצאים מתמודדי המירוץ למיליון. גולש שימצא את מירב הבקבוקים בזמן הקצר ביותר יזכה בטיסה לתאילנד. 
פיתוח ועיצוב אפליקציית פייסבוק לראש השנה, בה מעצבים הגולשים ברכה אישית - המכילה טקסטים, אייקונים, רקעים ואלמנטים הקשורים לחג - ושולחים את הברכה לאחד מחבריהם.
עיצוב ופיתוח אפליקציית פייסבוק - "אשת השנה שלי" - אפליקציה שעלתה ליום בודד, ביום האשה הבינלאומי. באפליקציה בחרה הגולשת את אחת מחברותייה שאותה היא מחשיבה ל"אשת השנה" שלה, והעניקה לה שובר מתנה לקבלת ערכת טיפוח באחד מסניפי סופר פארם.
עיצוב ופיתוח פעילות פייסבוק לתוכנית "המירוץ למיליון" בשיתוף עם נותני החסות - ספרינג.
עיצוב ופיתוח פעילות בעמוד הפייסבוק של "החיים זה לא הכל". בפעילות עונה כל גולש על מספר שאלות - ולפי תשובותיו הוא מקבל מענה לשאלה "איזו דמות אני מסדרת הטלוויזיה החיים זה לא הכל".
עיצוב ופיתוח אפליקציית פייסבוק עבור התוכנית "משפחה חורגת". במהלך האפליקציה עונה הגולש על סדרה של שאלות, כשלאחריהן הוא רואה וידאו עם עצה מאלון גל, המתאימה לתשובות שענה.
עיצוב ופיתוח משחק טריוויה בן שלושה שלבים, כשכל שלב נחשף לגולשים מדי שבוע. הזוכה הוא זה שענה על שאלות כל השלבים בזמן המהיר ביותר.
עיצוב ופיתוח טאבים עבור עמוד הפייסבוק של המירוץ למיליון.
מערכת סטטיסטיקה לאפליקציות פייסבוק שסלאש מספקת ללקוח במסגרת העבודה של פיתוח אפליקציית פייסבוק. 
המערכת מאפשרת לקבלת חיווי פשוט ונוח בזמן אמת של כמות הכניסות לאפליקציה, פילוח הגולשים לפי מין, גיל, מיקום, סטטיסטיקה על שעות וימי גלישה בולטים באפליקציה, ועוד.
מערכת ניהול תכנים ורשומות מידע לאפליקציות ולאתרים, המותאמת בצורה ייעודית לאופי הפרוייקט ולצרכי הלקוח.
פיתוח אתר פלאש עבור הצלם אורן יזרעאל, המציג גלרייה של עבודותיו, מידע עליו ועל פרסומים שונים בעיתונות.
מערכת ניהול מתקדמת של עובדים, מוצרים, לקוחות והזמנות מוצרים.
פיתוח ייעודי של מפת איזור מנשה עבור עובדי תשתית באיזור.
המפה מספקת אפשרויות ניווט מתקדמות, ביחד עם אפשרויות סימון, הוספה, מחיקה ועריכה של שרטוטי תשתיות שונים.
פיתוח אתר Timeframe - פרוייקט ייחודי של שני הצלמים אורן יזרעאל ודניאל צ'טציק. באתר מוצגות עבודות של שני הצלמים כגלריית פלאש, ומידע על הפרוייקט המשותף שלהם.
מערכת חכמה לניהול באנרים של אופיר טורס - עם אפשרות לשנות את היעדים והמחירים שמופיעים בבאנרים בצורה פשוטה.