עיצוב ופיתוח האפליקציה "HOT memi" לפייסבוק ולמובייל

כחלק מקידום תוכניות הטלוויזיה של חברת הכבלים HOT, עלתה לעמודי הפייסבוק השונים של סדרות הוט אפליקצייה ייחודית ליצירת ממים. "סלאש פיתוח אפליקציות" עיצבה ופיתחה את האפליקציה ואת מחולל הממים שבתוכה.

עמוד האפליקציה הראשוני מציג את גלריית הממים שנוצרו על ידי הגולשים, לפי קטגוריית הממים החדשים, או הממים הפופולאריים ביותר. ליד כל מם מופיעים כפתורי שיתוף ו"לייק" של פייסבוק. גולש שמגיע לעמוד יצירת המם, יכול ללחוץ על אחת מתוכניות הטלוויזיה של HOT, ולבחור באחד מהממים המופיעים בגלריה. בחירה במם מציגה אותו במשטח העריכה, כשהגולש יכול לבחור האם להעלות תמונה מהמחשב או מכשיר סמארטפון שלו ולהישאר עם הטקסט המקורי, או להחליף את הטקסט ולהישאר עם התמונה המקורית. לאחר יצירת המם, ניתן להוריד אותו, או לשתף אותו ברשתות חברתיות שונות - פייסבוק, טוויטר, גוגל פלוס ובדוא"ל.

מערכת הניהול שפותחה במיוחד, מאפשרת להוסיף תוכניות טלוויזיה חדשות לאפליקציה ולהוסיף ממים חדשים לכל תוכנית. ניתן לקבוע את סדר הצגת התוכניות, ואת סדר הופעת הממים. כמו כן, ניתן לצפות בממים שהועלו על ידי הגולשים ולאשר אותם.מסך הפתיחה - גלריהעמוד יצירת מםעמוד שיתוף המם שנוצר


 

עמודי האפליקציה במובייל