אודות סלאש פיתוח אפליקציות

סלאש הינה חברה המתמחה באפיון, תכנון, עיצוב ופיתוח של אתרים, אפליקציות ומשחקים, תוך מתן דגש על עיצוב מושך ושימוש בטכנולוגיות המתקדמות ביותר, על מנת ליצור חווית משתמש ייחודית ומרתקת שתגרום לגולש להישאר לאורך זמן, לחזור פעמים רבות ולשתף את חבריו. את המוצרים השונים אנו מפתחים למגוון של פלטפורומות – דפדפני אינטרנט, אפליקציות פייסבוק, מכשירי אייפון, מכשירי אנדרואיד וטאבלטים.

סלאש הוקמה בשנת 2007 ע"י אלון ליוש, מומחה בטכנולוגיות של סביבת האינטרנט ובעל נסיון עשיר בפיתוח, עיצוב ופרסום ברשת האינטרנט וברשתות החברתיות. מאז צברה סלאש ניסיון בהקמת מאות פרויקטים - מהפשוטים ביותר ועד המורכבים ביותר - תוך שימוש במגוון רחב מאד של פלטפורמות וכלים. עיקר התמחותנו היא בעיצוב גרפי ופיתוח מתקדם של אפליקציות פייסבוק, אייפון ואנדרואיד, הקמת אתרי תדמית ותוכן, משחקי דפדפן מבוססי פלאש ו-HTML5, מערכות מידע וניהול תוכן ופיתוח אפליקציות שולחן עבודה - כשכל זה נעשה בהתאמה מדויקת לדרישות הלקוח ולקהל היעד, תוך שמירה על סטנדרטים גבוהים ואיכות ללא פשרות.

הצוות שלנו, העוסק באפיון, פיתוח, עיצוב ושיווק המוצר ברשת, מורכב מאנשים בעלי ידע נרחב ונסיון עשיר בעולם האינטרנט - ולפיכך יודעים לתת את הפתרון הנכון ביותר עבור צרכי הלקוח, באיכות מירבית ותוך מתן שירות ברמה גבוהה.

עיקר השירותים והפתרונות אותם סלאש מספקת:

הקמת אפליקציות פייסבוק.
אפיון, עיצוב ופיתוח אפליקציות אייפון, אנדרואיד וטאבלטים.
בניית אפליקציות ואתרים מבוססי HTML5.
בניית אתרי תדמית, תוכן וקטלוגים מבוססי מערכות ניהול.
הקמת אתרים ואפליקציות בפלאש תוך שימוש ב-Action Script 3.
הקמת מערכות מקוונות של ניהול מידע לארגונים.
בניית מערכות מידע וסטטיסטיקה מתקדמות, לשליטה בתכנים של אתר או אפליקציה ולקבלת מידע סטטיסטי מפורט אודות כניסות לאתר או שימוש באפליקציה.
פיתוח משחקים ואפליקציות מרובי משתתפים (Multi-user).
הקמת ממשקי משתמש לדפדני אינטרנט ולשולחן העבודה.
פיתוח משחקי פלאש ומשחקי דפדפן מבוססי Javascript.
פיתוח אפליקציות ואתרים תוך שימוש בכלים הויראלים של הרשתות החברתיות השונות, כגון פייסבוק, יו-טיוב, טוויטר ואינסטגרם.
ביצוע המתממשקות לשירותי API שונים, כגון שירות המפות Google Maps, שירותי סליקה שונים, PayPal, face.com וכו'.
בחזית הטכנולוגיה

בעולם האינטרנט של היום, הטכנולוגיה מתקדמת ומתפתחת בקצב מהיר מאי פעם. אחד הדגשים הבולטים של סלאש הוא להתאים באופן תדיר את המוצרים שאנחנו מפתחים לדרישות הרשתות החברתיות, הדפדפנים ומנועי החיפוש.

מעבר לכך, אנו תמיד דואגים לעבוד עם הכלים החדישים ביותר שעומדים לרשותנו על מנת להפוך את חווית המשתמש למרתקת והמרשימה ביותר. במסגרת עבודנתו, הקמנו מספר פרוייקטים המשלבים טכנולוגיה מתקדמת ביותר, לדוגמא: פיתוח אפליקציות ומשחקים מרובי-משתמשים (Multi-user games), אפליקציות שולחן עבודה, שימוש בטכנולוגיית זיהוי פנים בתמונות, ניהול מערכות של קופונים להדפסה, פיתוח ממשקי ניווט מתקדמים על גבי מפות, ועוד.

לצפייה בחלק מהפרוייקטים, היכנסו לעמוד "פיתוח אפליקציות" או "פיתוח אפליקציות ווב".

מדיה חברתית

סלאש מתמחה בפיתוח דפי פייסבוק עסקיים, אפליקציות ומשחקים המותאמים לרשתות החברתיות, תוך שימוש נרחב ומעמיק בכלים שמציעות הרשתות החברתיות למפתחים. סלאש היא בין החברות הראשונות בארץ שהחלו לפתח אפליקציות לרשתות חברתיות דוגמאת פייסבוק ויו-טיוב, ובעלת נסיון עשיר בעיצוב ופיתוח של עשרות אפליקציות שכאלה.

על מנת להתרשם ממגוון הפרוייקטים שביצענו בתחום, ניתן להיכנס לעמוד "אפליקציות פייסבוק" ו-"פיתוח משחקים".

בניית אתרים

בניית אתרים, דפי נחיתה, עמודי מותג בפייסבוק, מיניסייטים, אתרי תדמית ואתרי תוכן ע"פ דרישת הלקוח ותוך התאמה אופטימלית לקהל היעד. אנו בסלאש שמים דגש על עיצוב ובניית אתרים יחודיים, מעניינים ומושכים, תוך שמירה על פיתוח נכון ותקני שיתאים למגוון הדפדפנים - במחשב האישי, במכשיר הטאבלט ובמכשיר הסלולרי - על מנת שהגלישה והשימוש באתר יהיו נגישים למגוון הרחב ביותר של משתמשים.

מאחורי כל אתר שאנחנו מקימים קיים ממשק ניהול נוח וידידותי, לעדכון ועריכת כל תכני האתר. כדי לראות אתרים שהקמנו ואת מערכות הניהול שהקמנו עבורם, היכנסו לעמוד "בניית אתרים" ו"מערכות ניהול".