הקמת מערכת משחקי טריוויה לעמודי פייסבוק

מערכת משחקי טריוויה, אשר השלד שלה עוצב והמנוע שלה פותח ע"י סלאש, נבנתה עבור מחלקת התוכן של HOT לשימוש בעמודי הפייסבוק השונים של הסדרות אשר בבעלותם.

 

מערכת הניהול מאפשרת ללקוח, בצורה קלה ופשוטה, להגדיר משחק טריוויה חדש - ע"י העלאת עיצוב לטריוויה, שאלות טריוויה, והגדרת הטקסט במסכים השונים ובאפשרויות השיתוף, כך שיהיה רלוונטי לנושא הטריוויה. המשחק מכיל מענה על 10 שאלות, רנדומליות מתוך מאגר השאלות הקיים של אותה טריוויה, ולאחריו מענה על שאלה פתוחה. בסוף הטריוויה יכול הגולש להשאיר את פרטיו - הן באמצעות התחברות לפרופיל הפייסבוק שלו והן באמצעות מילוי טופס פרטים, וזאת על מנת שניתן יהיה ליצור איתו קשר במידה וזכה בפרס.

 

ללקוח מגוון אפשרויות להגדרת כל משחק טריוויה דרך מערכת הניהול - הטקסט שיופיע במסכים השונים, העיצוב, קובץ התקנון, האם ההרשמה כרוכה בהתחברות לפייסבוק או בהשארת פרטים או גם וגם, טקסטים ותמונות לשיתוף, עריכת השאלות עצמן, וכו'. בנוסף, ניתן להעלות בכל פעם בקלות את משחק הטריוויה למספר לא מוגבל של עמודי פייסבוק. המערכת גם מכילה חיווי עבור כל המשחקים שבוצעו - הניקוד של כל הגולשים, הניקוד של הגולשים המובילים, אפשרויות סינון לפי תאריכי משחק ואפשרות ייצוא לאקסל.


משחק טריוויה לעמוד פייסבוק - עמוד השאלותמשחק טריוויה לעמוד פייסבוק - עמוד הרשמה באמצעות פייסבוקמשחק טריוויה לעמוד פייסבוק - עמוד הרשמה באמצעות מילוי טופסמשחק טריוויה לעמוד פייסבוק - עמוד סיום